2733
2739
عنوان

مسافرت تو کرونا ......واقعا که 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 32 پست
موافقم بخدا افسردگی گرفتیم همه خانواده اما اصلا مسافرت نمیریم جز خونه و سرکار اصلا جایی نمیرم و خوشب ...

همسر من خانوادش شهرستان هستن. این مدت نرفتیم. من واقعا میگم خدایی نکرده حتی اگه یکیشون فقط سرما بخوره عذاب وجدانش واسه منه. ولی دیگه طاقت نداره و میگه باید بریم دیدنشون. تو نیای هم من تنها میرم

من یه حسابدارم که ازقضا به دنیای رنگی بچه ها علاقمندم و دوست دارم به دنیاشون رنگ و لعاب بیشتری بدم. پس لطفا به پیج من سر بزنید و کارای کودک و نوزاد و سیسمونی رو ببینید.@Nini.room.set

درست میگی عزیزم ما خانوادمون به شخصه خیلی رعایت میکنن اما شما هم فکرنکنید کادر درمان هیچ جا نمیرن استاد دانشگاه ما  که جزو کادر درمان تابستون با دوستاش رفت شمال عشق و حال 

کی دیگه هم میشناسم از کادر درمان که عروسی گرفتن با 150 تا مهمون 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر روز اینجا یکی تاپیک میزنه میخواد بره کیش؛من که دارم شک میکنم اقا اگه کیش واکسن میزنن به ما هم بگید؛چقد گناه دارن مردم اونجا بخدا؛یکی میگفت اگه بی فرهنگیه اشکال نداره من میخوام بی فرهنگ باشم دادا بی فرهنگی نیست بی وجدانیه بی وجدانی!

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

چرا انقدر دوست دارین نفرین کنین و بهم توهین کنین؟؟؟

اگه فرار باشه این بیماری تا ده سال دیگه باشه و هیچ کس هیچ جا نره 

خوب حداقل سی چهل درصد مردم بدون اینکه کرونا بگیرن میمیرن چون عمر ادمیه و صبرنمیکنه کرونا تموم شه....

دعا کنین این کرونا بره این مریضی بره

مردم خسته شدن

رعایت کنین خوب

تا نگیرین

چ ربطی ب مسافرت داره اخه....

چرا همه چیزو باهم قاطی میکنین؟!!!

2728
موافقم بخدا افسردگی گرفتیم همه خانواده اما اصلا مسافرت نمیریم جز خونه و سرکار اصلا جایی نمیرم و خوشب ...

والله من یه اداره میام صد دفعه همه چی رو ضد عفونی میکنم. پوست دستم کلا زخم شده اصلا نمی تونم تصور کنم چجوری دلشون میاد میرن تو هتل یا ویلا کهمعلوم نیست کی بوده قبلا میخوابن.یا رستوران میرن میشینن رو میز همگانی غذا میخورن.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
چرا انقدر دوست دارین نفرین کنین و بهم توهین کنین؟؟؟ اگه فرار باشه این بیماری تا ده سال دیگه باشه و ...

خب با مسافرت نرفتن باید رعایت کنن وقتی میرن مسافرت همش جاهای تفریحی و رستوران هستن یعنی رعایت نمیکنن

چرا انقدر دوست دارین نفرین کنین و بهم توهین کنین؟؟؟ اگه فرار باشه این بیماری تا ده سال دیگه باشه و ...

به سفر ربط داره خیلیمممم ربط داره چون باعث میشه کرونا بره شهر های مختلف 

کشور من جهان است و دین من انجام کارهای خوب 😇✌
هر روز اینجا یکی تاپیک میزنه میخواد بره کیش؛من که دارم شک میکنم اقا اگه کیش واکسن میزنن به ما هم بگی ...

👌👌👌👍

2740

تاسف کمترین چیزیه در قبال بعضی کارا و آدما 

همسر من کادر درمانه وقتی از سرکار میاد از خستگی و ضعف میوفته دیگه 

لعنت خدا به اونایی که خجسته ان سفراشونو میرن جشناشونو میگیرن و انگار نه انگار اینهمه آدمو نابود میکنن کادر درمان همه خستن ازین شرایط بخدا تا کی باید با این حجم از کم عقلی و بیشعوری رو به رو باشیم😔😔😔

من یکی به شخصه از ته دلم نفرین میکنم چون حق ما بیچاره ها ضایع میشه... 

ماهایی ک رنگ گردش و سفر و طبیعتو یه ساله ندیدیم یه ساله از دورهمی و عید و جشن خبری نیس تو خونه ها دلامون سیاه شده😔

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
درست میگی عزیزم ما خانوادمون به شخصه خیلی رعایت میکنن اما شما هم فکرنکنید کادر درمان هیچ جا نمیرن اس ...

همه مث هم نیستن

آدم دارم تا آدم یکی با وجدان یکی بی وجدان

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
اره خیلی ها رعایت میکنن ولی بعصی هافقط فکر خودشونن

بعضی وقتها حرصم میگیره میگم برم کف اسانسورو لیس بزنم😐😑اخه ما اسیر شدیم و یه عده میگن کرونا تموم شده

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
تاسف کمترین چیزیه در قبال بعضی کارا و آدما  همسر من کادر درمانه وقتی از سرکار میاد از خستگی و ...

اره واقعا منم دلم بحال کسایی که رعایت میکنن و مخصوصا کادر درمان میسوزه 

باید بخاطر یک سری بی وجدان عذاب بکشن 😔

بعضی وقتها حرصم میگیره میگم برم کف اسانسورو لیس بزنم😐😑اخه ما اسیر شدیم و یه عده میگن کرونا تموم شد ...

واقعا اعصاب ادم داغون میشههه

دلت خوشه فکر کردی کسی گوش میده من خودم زخم خورده ام الان از یکی که داره میاد مسافرت تو تاپیک اخرم ...

ای کاش همه تو خونه هاشون بودن