2733
2734
دماغتو عمل کردی اره طبیعیه منم همینطوری بودم حتی از ورم یکی از سوراخای بینیم انگار بزرگتر بود یکی کو ...

اذیت نشدی واسه عمل بینی؟؟؟من خیلی وقته میخام عمل‌کنم ولی میترسم زیاااااد

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ینی تا جند روز اینطوره حالم از قیافم داره بهم میخوره

تا سه ماه اینجوری هستی، من ۱۳ سال پیش عمل کردم، مامانم تا منو میدید میگفت وای انگار یه آدم دیگه توی اتاقه، یه روز صورتم دو برابر بود، یه روز کبود میشد، یه روز مثل گچ سفید میشد، یه روز چشمام تنگ یا درشت میشد، 

2731

اره منم اینجور بودم روز اول اصلا نه کبودی نه چیزی از فرداش شروع شد سعی کن حالت نشسته بخوابی  اگه چیزی تو بینیت نیست شستشوش بده عالیه وقتی توی بینی خونابه ها و اینا برن زود ورمش میخوابه تا یک ماه اوکی اوکی میشی

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
2738
اذیت نشدی واسه عمل بینی؟؟؟من خیلی وقته میخام عمل‌کنم ولی میترسم زیاااااد

نه عزیزم بستگی به نوع پوستت و توان بدنیت داره و کار دکترت 

من خیلی اذیت نشدم شکر خدا 

البته میگن بکشم و خوشگلم کن😂😂منم از ذوقم ترس اتاق عمل یادم رفت

وای خیلی زشت شدم الان نگاه خودم میکنم همینطور اشک میریزم

منم همین جور بودم، ولی درست میشه، به هر حال عمل بینی خیلی خیلی سخته و کشش زیادی به پوست میاد، من سه ثانیه از فیلم عمل بینی رو دیدم تا یک هفته کابوس میدیدم، میگفتم یعنی این بلا رو من سر صورتم آوردم؟؟

2706