2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر من که ارتباط مستقیمی داره تحصیلات در منش و رفتار آدما

قبول دارم که ذات و تربیت و خانواده خیلی مهمه ولی نمیشه اثر تحصیلات دانشگاهی را منکر شد

برای من و خانوادم همیشه تحصیلات خیلی خیلی مهم بوده و هست

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

خيلي نسبيه نميشه قاطع گقت

ادم بيشعور و بداخلاق با پرفسورا هم تغيير نميكنه.

داريم ادم خوبي كه سيكل هم نداره..

همسرم دكتري دارن خودمم دانشجوي دكتري هستم البته احتماااا انصراف بدم.

از نظر اطلاعات و اينا تفاوت كرديم و شايد بخشي از مراوداتمون...

چون شروع زندگي جفتمون ليسانس داشتيم.

اگر تغيير رفتاري داريم به خاطر اينه يازدع ساله ازدواج كرديم به مرور پخته تر شديم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
چرا انصراف ...حیف نیست  رشتتون چیه

چون من معدلم ١٩/٧٥ بوده و اصلا اهل از سر بازكني نيستم بايد حتما بخونم

ولي الان شرايطش رو ندارم باردارم..مادرمم به تازگي فوت شدن..

نه حيف نيست من جايگاه و شخصيت اجتماعي خودم رو دارم چه اون زمان كه دانشجو نبودم چه الان..

رفتار و منش و تربيتم اينطوري بوده.

روانشناسي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ازتون يك سوال داشتم.

من توي تايپيك هاتون بودم

چرا از همسرتون جدا نميشيد؟

قطعا باعث اذيت و آزار ايشون و خودتون هستنين

رهاش كنيد بزاريد بره با يكي كه خداقل بتونه زندگي با ارامشي رو تجربه كنه.

شما ارامش فكر و خيال ندارين..خيلي زندگيتون و خودتون مستعد خطرات هست..

ازتون يك سوال داشتم. من توي تايپيك هاتون بودم چرا از همسرتون جدا نميشيد؟ قطعا باعث اذيت و آزار اي ...

میدونید چون فضای فکریمون متفاوته 

ایشون کارش فنیه و تو شرکت 

من فضام علمی و کتابی  اذیتم میکنه 

سطح درآمدشونم که هست دیگه 

نهایت ۴ تومنه درامدشون

ازتون يك سوال داشتم. من توي تايپيك هاتون بودم چرا از همسرتون جدا نميشيد؟ قطعا باعث اذيت و آزار اي ...

راستی من مشاوره شرکت کردم برا ارشد حس میکنم میتونم باهاش کار کنم 

2706