2752
2734
عنوان

کم کاری تیروئید دربارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2418 بازدید | 81 پست
Jewels آره میدونم، منم باید تا اخر عمر قرص بخورم فقط الان چون باردارم کمی حساس شدم روی دوز قرصم، ایران هم نیستم، از دکترای اینجا اصلا راضی نیستم، دکترای ایران خیلی باسوادترن، من ایران آخرین دکترم مهناز لنکرانی بود، یعنی واقعا دکتر غدد از این بهتر من سراغ ندارم
مامان ۳۱ هر روز میخوری؟ دکترم به من گفت اگه صد سالتم بشه عین صد سال باید بخوری ولی امکان داره سالی یه بار باشه، الان تو بارداری فعلا که هر روز میخورم بچه ها این قرصا عوارض نداره؟
2731
آزمایش قبلی من Tsh تنظیم شده بود ولی t4 رفته بود بالا دکترم گفت ایراد نداره همون دوزو بخور ولی دکتر زنان میگفت نمیخوای کمش کنی؟ منم گفتم دکتر غددم گفته بخور کسی میدونه t4 چیه؟
منم D3 میخوردم اونم تنظیم شد چون کسایی که کم کاری دارن D3 رو نمیتونن جذب کنن برای همین میاد پایین دکتر من گفت تمام ویتامین ها رو سعی کن ظهر تا عصر بخوری چون شب جذب نمیشه
حتی قرص اسید فولیکم گفت ظهر بخور مشکلی نداره، ولی داروخانه رو قرصام نوشته شب دکتر به من گفت سویا قرص LD اصلا نخور کاهو و کلمم کم بخور حالا از وقتی باردار شدم انقدر دوست دارم کاهو بخورم که حد نداره کلمم عاشق ترشیشم خیلی دلم میخواد
2706