2733
2734

سلامتی خانوادم و اینکه نی نی گذاشت تو دلم.

خدایا شکرت

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله خدا حاجت دل همتونو بده. چه کسی که گرفتاره چه کسی که نی نی میخواد چه اونی که مریض داره چه اونی که مثل من مشکل مالی داره... خدایا به همشون کمک کن. آمین حمد و صلوات

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2731
مگه غربالگری نشدن قبل تولد؟

همه جی خواهر همه چی .لکودیستروفی دوشن ..فقط وفقط وفقط چن ماه بعد تولد خودشو نشون میده 

خیلی کنجکاو شدی گوگل کن اعصابم خرابه 

روز ب روز پسرفت داره این نوع بیماری هرچی بگم کم گفتم افتضاح درد بی درموت دیدی اینم دیدی ی نوع بلای اسمانی...فقط تو جنس مذکر 

سلامتیم و اینکه همیشه لحظه آخر نزدیک تر میشه و مواظبمه

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
2740

خدایا شکرت بابت سلامتی 

خدایا شکرت بابت دفاع پایان نامه ام 

خدایا شکرت بابت دستاوردهای این چند ساله ام 

خدایا شکرت زنده ام و نفس میکشم 

خدایا شکرت که یه روز دیگه هم گذشت 

خدایا شکرت بابت مهربونیات 

خدایا شکرت که قوی کردی منو 

خدایا شکرت بابت داده و نداده ات .... 

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿

خدایا شکرت که همین الان دارم نفس میکشم بدون هیچ دستگاه تنفسی

خدایا شکرت بابت پدر و مادر خوبم و دوتا ابجی کوچولوم

خدایا شکرت نونی که میخوریم حلاله

و کسی رو توی مسیر زندگیم قرار دادی که سالم و پاکه🦋❣️

خدایا مرسی ک دوتا خواهرزادمو معلول کامل افریدی☹😭

ناامید نباش بسی امید است 

مامانم دوتا معلول داره یعنی من و خواهرم 

خداروشکر کن 

مامانم میگه اگه اونموقع خداروشکر نمیکردم شما دو تا  منظورش من و خواهرم میگه به جای نمیرسیدی 

عزیزم به خواهرت دلداریش بده بگو یکی از آشنایی نی نیسایت دو تا معلول کامل دارن الان شکر خدا به جای رسیدم و کم کم بهش میرسم که چیزی میخوام  باور کن خدا خیلی مهربون نگران چیزی نباش 

فقط بسپر به خدا اون خدای میدونه چکار کنه و خیلی ازش بخواه سعی کنید ناامید نشوید 

خدایا شکرت بابت همسر مهربانم وزحمت کش وهرروز خداروشاکرم که بچه های سالمی بهم داد این بزرگترین نعمته درسته ازنظر اقتصادی مشکلاتی داریم ولی بادیدن خنده بچه هام وهمسرم مشکلاتو از یاد میبرم

خدا رحم کنه به دلش.بچه سالم بهش بده

شوهرش عمل کرده بسته ازترس ...هنوز سی سال ندارن انگار پیرمرد پیدزنا شدن جلو چشمشون روز ب روز پسرفت دوتا تکه گوشت انگار جلوشونه فقط...

خداناباور شدم من...

بگذریم تایپیکتو خراب کنم بحث شکرگذاری هس 

شبت اروم 😍😘