2737
2734
عنوان

مامانایی که ماه اخر بارداری هسین شماهم حالتون بده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 44 پست
من ماه نهمم  اوضاع روحیم افتضاح . خودم تهرانم کسیو ندارم باید برم شمال پیش مامانم اینا برا زای ...

این روزام میگذره عزیزم 

ایشالله به سلامتی 

فقط من از معاینه ی بعد زایمان میترسم میگن با وجود بخیه و او همه درد بعد زایمان طبیعی میان معاینه ت میکنن و خیلی دردناکه همچین چیزی شندین شما؟ 

دوسال وچهارماه خدابزرگه عزیزم ایشالا سالم بیادبغلت

عزیزم بچه هامون همسنن !بچتو چیکار میکنی شب بیمارستان ؟من دارم دق میکنم ازاینکه مجبورم تنهاش بزارم 😔هرشب کارم گریس فک میکنم بهش ظلم کردم وقتی هنوز کوچیکه انگار یه هوو براش اوردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این روزام میگذره عزیزم  ایشالله به سلامتی  فقط من از معاینه ی بعد زایمان میترسم میگن با ...

بعداز زایمان مگ معاینه داخلی داره؟ یعنی دس میبرن ؟

من نشنیده بودم بعدزایمانو فقط شنسد بعداز  ده روز میری پیش دکتر ک وضعیتتو چک کنه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
من امروز صبح بادرد بیدارشدم که انگار دیشب توخواب زایمان کرده بودم .میترسم از ی ماه دیگه.شما زایمانتو ...

من طبیعیم ولی نزدیک یک ماهه همش کابوس میبینم بعدش که بیدار میشم دیگه نمیتونم بخوابم اینا عادیه بنظرم تو اواخر بارداری فقط بعد زایمان اگر هنوز ادامه دار شد و علائم افسردگی داشتی بهتره بری دکتر 

2731
بعداز زایمان مگ معاینه داخلی داره؟ یعنی دس میبرن ؟ من نشنیده بودم بعدزایمانو فقط شنسد بعداز  د ...

والا من دومین بچمه اولی که از این خبرا نبود ولی میگن الان معاینه میکنن از الان وحشت دارم 

والا من دومین بچمه اولی که از این خبرا نبود ولی میگن الان معاینه میکنن از الان وحشت دارم 

اخه معاینه چی؟ مگ الکیه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
شماتجربه ی اولتونه یادوم؟؟

من تجربه ی دوممه واسه همین میگم 

اخه اولیم همین طوری بودم بعد زایمانم افسردگی گرفتم ولی نرفتم دکتر بعد دوسال تازه رفتم دکتر تا یکم روحیه و اینام اومد سرجاش پدرم درومد

2738
این روزام میگذره عزیزم  ایشالله به سلامتی  فقط من از معاینه ی بعد زایمان میترسم میگن با ...

چندروز بعد زایمان معاینه میکنن اونم برااینکه ببین رحم جمع شده یانه

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
من تجربه ی دوممه واسه همین میگم  اخه اولیم همین طوری بودم بعد زایمانم افسردگی گرفتم ولی نرفتم ...

پس همدردیم من میترسم حس میکنم راه فراری ندارم میگم خدا کاش بمیرم ولی درد نکشم.من زایمانم وحشتناک بود خاطره ی زایمانمو گذاشتم اگه دوست داشتی بخون🙁

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
عزیزم بچه هامون همسنن !بچتو چیکار میکنی شب بیمارستان ؟من دارم دق میکنم ازاینکه مجبورم تنهاش بزارم 😔 ...

والا مجبورم پیش خواهرم بزارمش مامانم همراهمه بیمارستان میاد

ازاین فکرانکن عزیزم همش یه شب یانهایت دوشب تنهامیمونن.بعدم اولاش شایدسخت باشه ولی بعدباهم بزرگ میشن هم بازی میشن اتفاقادخترت مطمئن باش خوشحال میشه.فکرمنفی نکن

والا مجبورم پیش خواهرم بزارمش مامانم همراهمه بیمارستان میاد ازاین فکرانکن عزیزم همش یه شب یانهایت د ...

مادرم ندارم بام بیاد بیمارستان مادرشوهرم میخواد بیاد اصن دوس ندارم بیاد باش زاحت نیستم اگ مامانم بود غصه نداشتم 

2706