2733
2734
عنوان

جریان خواب دیدن های من و دیدن خودم در خواب🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 83 پست

خعلی سبک شده بودم هیچی حس نمیکردم کلا در هوا مونده بودم و نه جسمم 

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روی کمرت خواب نبودی

نه به سمت چپ خوابیده بودم وقتی خودمو از بالا میدیدم

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
2731
واااییی نگووو من میترسم

مرگ ترس نداره

ما از اعمال بدمون میترسیم

مرگ یعنی از این دنیای پر از ناعدالتی و کثافط ادم رها میشه میره پیش خدا.میره تو عالم تجرد که اینهمه محدودیتای مادی دیگه نیست

مرگ بد نیست ما بد فهمیدیم

بخدا کاربر آقا هستم🤒🤒
نه خب شاید خواب دیدی که خواب دیدی و خواب دیدی

پس چرا سبک شده بودم و همه جا رو میدیدم رفتم دفترمو برداشتم وقتی هوا بودم صبح دیدم همونجاست که وقتی برداشتم گذاشتم😱😱

2740
خعلی سبک شده بودم هیچی حس نمیکردم کلا در هوا مونده بودم و نه جسمم 

وای خدای من .مرگ حقه اما وااقعا دردناک وترسناکه ..اما خوب شنیدی حتما که میگن  خواب برادر مرگه خیلیا هستن توی خواب روح ازبدنشون جدا میشه ودیگه برنمیگرده وبخاطر همین تو خواب میمیرن 

وای خدای من .مرگ حقه اما وااقعا دردناک وترسناکه ..اما خوب شنیدی حتما که میگن  خواب برادر مرگه خ ...

😱میگن وقتی یکی خواب هست یک لحظه نزنید به طرف که باعث میشه بمیره

2706