2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوست دارم بزنم موهامو هم میخام کراتین کنم بنطرتون کدومو فعلا انجام بدم  هزینه ی یکیشو الان دارم

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
2731

اگه هم راضی شد حتما طبیعی بذار باشه خیلی بزرگ و غیر نرمال نکن لبتو

چون الان چهره طبیعی و بدون آرایش مد شده و اون دماغ کوچیک و لبای خیلی بزرگ از دور خارج شده

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
مو

آخه لبه بالام خیلی باریک تر از لب پایینمه .میدونم بزنم خیلی تعقیر میکنم واسه حجمم نمیزنم برا تقارن بین لبا میخام بزنم ...از اینورم موهام فرو وز موهامم کراتین کنم میدونم خیلی فرق میکنم نمیدونم چیکار کنم😭😭

آخه لبه بالام خیلی باریک تر از لب پایینمه .میدونم بزنم خیلی تعقیر میکنم واسه حجمم نمیزنم برا تقارن ب ...

بنظرمن یه خانوم در درجه اول باید پوست و مو و دندونش اوکی باشه بعد به چیزای جزئی برسه عزیزم موهات مهمتره

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
بنظرمن یه خانوم در درجه اول باید پوست و مو و دندونش اوکی باشه بعد به چیزای جزئی برسه عزیزم موهات مهم ...

پس برم تو کار مووو.🙆‍♀️💆‍♀️

بنظرمن یه خانوم در درجه اول باید پوست و مو و دندونش اوکی باشه بعد به چیزای جزئی برسه عزیزم موهات مهم ...

وایییی کامپوزیتم میخام خیلی خوبه .تاکی پول اونو جور کنم

وایییی کامپوزیتم میخام خیلی خوبه .تاکی پول اونو جور کنم

یواش یواش من اول لیزر رفتم بعد بینیمو عمل کردم بعد کامپوزیت کردم حالا یواش یواش دارم رواین کارمیکنم بزاره ژل بزنم به لبم نمیزاره مگه اینکه یواشکی اینکارو کنم

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡