2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصرار کن

اگه دوستش نداری 

البته من که همسرم میفرمایند برندار راهنمایی نکنم بهتره

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2728
ولی من دست خودم نیست نمیتونم دوستشون نداشتهه باشم

اگه رفتاری ک اونا با من دارن خانواده ی تو باهات داشتن شاید می‌تونستی درک کنی حسم رو

میشه واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرستین؟ 🙂⁦♥️⁩
۱۶

شما تازه ۱۶ سالته بذار یه کم بزرگتر شی راضی میشن

من تو ۲۴ سالگی اونم با هزار بدبختی مادرم راضی شد تا زمانی که راضی نبود دست به پیوندم نزدم ولی انقدر صبر کردم تا راضی شد رفتم پیوندمو برداشتم 

2740
اگه رفتاری ک اونا با من دارن خانواده ی تو باهات داشتن شاید می‌تونستی درک کنی حسم رو

منم باهاشون اختلاف دارم ولی نه زیاد 

مثلا من چادر دوست ندارم بخاطر اونا سرم میکنم اگه دست خودم بود دوست داشتم پوشش آزادتری داشته باشم باز مثلا ی چیزی اونا دوست ندارن اما بخاطر من کنار میان

منم باهاشون اختلاف دارم ولی نه زیاد  مثلا من چادر دوست ندارم بخاطر اونا سرم میکنم اگه دست خودم ...

خانواده ی من باعث زندگی خواهرم شدن با ی آدم بیشعور و خیانت کار ازدواج کرد مجبورش کردن بابام ماشینش رو فروخته ک همه ی سرمایه ی زندگیمون بود ب فنا داده بهم پول نمیدن می‌خوام برم سرکار نمیذارن تا کوچک ترین حرفی بهشون میزنم زنگ میزنن داداش بزرگم حتی اگه مقصر باشن با چهار قطره اشک کاری میکنن بیاد دست روی من بلند کنه حالا هم ی خواستگار حال ب هم زن دارم میگن یا باید قبول کنی یا از اینجا بری .چند سال پیش ی مانتو دو تیکه داشتم زیریش کوتاه بود می‌خواستیم بریم عروسی من اونو پوشیدم گفتم موقعی ک خواستیم بریم اون روییش هم می‌پوشم بابام ی دعوا راه انداخت موقعی مانتو رو توی تنم دید ک دیگه اون شب اصلا عروسی نرفتم ی بار باهاشون رفتم بیرون اینقدر بهم سرکوفت بقیه دخترای فامیل رو زدن  هرچی هم گفتم نگه دار پیاده بشم نگه نداشت منم از ماشین خودم رو انداختم بنظرت این خانواده جایی واسه دوست داشته شدن گذاشتن؟تازه اینا یک درصد بحثای ماست

میشه واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرستین؟ 🙂⁦♥️⁩
خانواده ی من باعث زندگی خواهرم شدن با ی آدم بیشعور و خیانت کار ازدواج کرد مجبورش کردن بابام ماشینش ر ...

عزیزدلم

نمیخواستم داغ دلت روتازه کنم باور کن تو این دنیا هر کسی ی جور عذاب میکشه برات ناراحت شدم ولی نه از سر ترحم سعی کردم درکت کنم انشاالله آینده روشنی در انتظارته

باور کن منم ی جور با پدر ومادرم اختلاف دارم حالا ممکنه از مشکلات شما خیلی کمتر یا بیشتر باشه

این روزا هم میگذره