2733
2734

دختر داییم ی ادامسو دو روز داشت طوریکه دیگ ن رنگ و مزه و بو داشت و ریش ریش میشد شبا مینداخت تو اب بالاسرش فردا صب باز مینداخت دهنش😶😷

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیشه های عطرمم باید بزور بندارن دور  وگرنه من عمرا نمیندازم 😅😅

شیشه عطر خالیو سرشو بردار بذار لای لباسات توی کمد بوی عطر میگیرن.لااقل ی استفاده ای بکن از شیشه بیچاره🤣

دل شکسته حافظ به خاک خواهد برد      چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

آب میریزم توشامپو😬😬

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2728
2740

هر چیزی بخرم دلم نمیاد تا آخر استفاده کنم یه ذره ک تهش میمونه دیگه میزارم کنار ویکی دیگه میخرم

سه سال پیش یه شامپو خریدم 250هزارتومن اندازه ی یه بار استفاده کردن شامپو تهش مونده نمیدونم چرا هنوز استفاده نکردم وتو حمومه 

کلی ریمل وکرم ولاک دارم ک فقط یه بار دیگه میشه ازش استفاده کرد ولی استفاده نمیکنم بندازم بره😂😂😂💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

یه شارژر دارم 

از صد جا قطع شده 

هر کی میبینه سر کار میخنده :-) :-)

من همچنان استفاده میکنم با فلاکت

نمیدونم چرا نمیخرم

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
فک میکردم فقط خودم این مریضی رو دارم😲

نه خب حیفه همون اول بریزیم دور  

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706