2733
2739
عنوان

مسخرم نکنیدا

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سوئد خیلی خوبه

خیلی 😍😍😍😍😍😍😍 منم آرزومه برم اسکاندیناوی 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2740

چجوری پذیرش گرفتی؟میشه راهنمایی کنی

اگ کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
من پسرمو فرستادم کشور اتریشه 11 سالگی فرستادم الان ۱۶ سالش میشه یه مامان خارجی هم داره . 

😕

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
من پسرمو فرستادم کشور اتریشه 11 سالگی فرستادم الان ۱۶ سالش میشه یه مامان خارجی هم داره . 

چطوری فرستادین هزینش چقدره بچه اذیت نشد؟زبونش رو بلد بود ؟اشنا داشتین میشه توضیخ‌بدی یکم‌ممنون 

اولش اینجوری خودمو وبال گردنش میکنم میرم بعد کم کم ازارامو شروع میکنم 

😂موش توسوراخ نمیرفت جانی دپ دمش میبستن ۰😂این خودش پاش تو هوا هست 

در ضمن امضات تو حلق دژمن 🤪🤪😁 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
2706