2737
2739
عنوان

خانمای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 94 پست

من باردار بودم خونم رقیق بود اما نمیدونستم تو اتاق عمل دکترم متوجه شد فقط طبق تجربه پیش یه دکتر خبره و عالی برو بعد از عمل به هیچ عنوان اجازه نده شکمتو فشار بدن

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمی تو یه تاپیکی دیدم نوشتید خونم رقیق دکترا ترسوندنت درسته؟

سلام جانم بله

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
من باردار بودم خونم رقیق بود اما نمیدونستم تو اتاق عمل دکترم متوجه شد فقط طبق تجربه پیش یه دکتر خبره ...

نه برا من تو یماهگی ازمایش نشون داد ptt  بالا . چندتا دکتر رفتم خون و زنان زایمان تا چهارماهگی الانم دخترم گفته تا هفت ماهگی صبر میکنیم باز ازمایش میدی ببینیم ویتامین k بدنت کمه یا چی . گفت ممکنه سزارین نشی طبیعی بیاری

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
نگران نباش گلم انشاالله راحت زایمان میکنی☺

مممنونم عزیزم یکم واقعا نگرانم دست خودم نیست چون ویار سخت و وحشتناک داشتم فقط از خدا میخام نینیمو صحیح و سالم بده بغلم . این کابوس هم تمام بشه

نه برا من تو یماهگی ازمایش نشون داد ptt  بالا . چندتا دکتر رفتم خون و زنان زایمان تا چهارماهگی ...

برای من نشون نداده بود انشاالله که خیره گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مممنونم عزیزم یکم واقعا نگرانم دست خودم نیست چون ویار سخت و وحشتناک داشتم فقط از خدا میخام نینیمو صح ...

الهیییی حق دارین واقعا سخته....الهی آمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
الهیییی حق دارین واقعا سخته....الهی آمین

فدات ممنون گلم . برا شادی روح مادرتون صلوات میفرستم

عزیزم مارک لنزت چیه ؟ فصلی نیست؟ قیمتش چنده ؟ ممنون میشم جواب بدی 🌷

جانم نئوویژن . نه یسال و یسال و نیم مصرف میکنم پاره نمیشه و کدر نمیشه . الان ۲۲۰ تا ۲۵۰ میفروشن . 

مرر سی عشقم. هرجایی پیدا میشه؟ منظورم اطنه از اون کم یاب ها نیست؟

نه جانم همه جا پیدا میشه من محلول رنیو برا نگهداریش استفاده میکنم اون یکم کمیابه البته دیجی کالاو... هست تاریخاش معتبر نیست رنیو

2706