2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اضافه وزن😢😭😭😭

ب نتیجه رسیدی ب منم بگو🤦🏻‍♀️

خیلی درگیرشم منم صورتم پره ژنتیکی خودمم چاق نیستم اخه بدبختی☹ خیلی داره اذیتم میکنه😭

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2728
ب نتیجه رسیدی ب منم بگو🤦🏻‍♀️ خیلی درگیرشم منم صورتم پره ژنتیکی خودمم چاق نیستم اخه بدبختی☹ خیلی د ...

الان صورتم تپله دیگه 

😭😭😭😭😭😭

عاشق هات چیپس😍😋😋😋
الان صورتم تپله دیگه  😭😭😭😭😭😭

دقیقا میفهمم چیمیگی...

من حتی نمیدونم چ دکتری باید برم واسه استخونی کردن صورت🤦🏻‍♀️

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2740
دقیقا میفهمم چیمیگی... من حتی نمیدونم چ دکتری باید برم واسه استخونی کردن صورت🤦🏻‍♀️

میگن سابلیمینال گوش کنیم

صورتمون استخونی میشه

ولی من وقت سابلیمینال گوش کردن ندارم😭😭

عاشق هات چیپس😍😋😋😋
میگن سابلیمینال گوش کنیم صورتمون استخونی میشه ولی من وقت سابلیمینال گوش کردن ندارم😭😭

اوه .. من این چیزارو قبول ندارم🤦🏻‍♀️