2737
2739
عنوان

به کدامین گناه😔اصلا باورم نمیشه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرت فقط نوشته بود سلام خوبی به خاطر همین دوکلمه یعنی اخراج کرد تو رو؟ اسکولی چیزیه؟ 

توضیح دادم عزیزم ولی دلم بدجور شکست

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2731

چی گفته مگه که اخراجت کردن؟؟😶😃 اصلا پهار ساله مگه میتونه تایپ کنه؟😗 مگر این که خوندن نوشتن رو باهاش کار کردی وبلده!در غیر این صورت تایپ هم بکنه چیزهای نامفهوم مینویسه...

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2738
واا چرا خوب حرف بدي نبوده كه فقط نوشته سلام. خوبي؟ حتما دليل ديگه اي داشته اخراجتون

نه عزززم خانومش دیروز متوجه شده ولی خیلی دلم شکست گفتم که کار پسرم بوده😔

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
دو روز پیش دوست خانم مدیرمون اومدن شرکت مشغول شدن حالا دیروز حرف از زرنکی و باهوشی بچه های نودی شد م ...

خب چرا گفتی 

تقصیر خودته اون شاید زنش ندیده بوده خودش حذفش کرده رفته الان بیشتر بهش مشکوک شده

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.