2733
2734
عنوان

تب دختر نه ماهم پایین نمیاد چکارکنم تروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 111 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چکار میکنن.بستری؟

من پزشک نیستم و اطلاعی ندارم

ولی میدونم بهتر از ممبرای نی نی سایت کمکتون میدن😐🥴

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

سرکه هم میتونی بریزی توی اب ولرم تب میاره پایین اب باید برای پاشویه حتما ولرم باشه... بعد برا تب چی بهش میدی قطره استامینوفن یا ایبو بروفن.. 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2728
عزیزم ۳۸ که خیلی بالا نیست همون قطره بسشه...پاشویه و قطره همین...با این تب خودتو نباز...تب بچه من با ...

راست میگه مبادا زیادی دارو بهش بدی با آب نمک ولرم پاشویه کن و دستمال مرطوب روی پیشونیش بزار

۳۸

عزیزم خدای نکرده ۳۹ بود شیاف دیکلوفناک نصفشو بردار .خیلی نواظب باش اون روز دختر منم ۳۹.۲ بود ریکلوفناک برداشتم زودی پایین اومد اگه تبش پاینن نیاد حتما دکتر ببر

آموزش مجازی دستبند دوستی فروش هم دارم.
چکار میکنن.بستری؟

ن برای بچه تب بالای ۴۰ خطرناکه نترس اگه بردی دکتر داروهاش بده

قطره رو دو برابر وزنش هر ۶ ساعت نشد هر ۴ ساعت الان بیمارستانها خطر ناک هستن ببر بیرون متخصص

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2740
38بالانیست اگه دیدی میره رو 39شیاف بزار هر4 ساعت قطره استامینوفن بده میگن 6 ساعت ولی وقتی چاره نیست ...

تبش بالاس بدنش داغه .هر۶ساعت شیاف میزارم

من میخوام تپلی شم ب امید خدا اگ تجربه ای برا تپل شدن داری بهم بگو دوستم😍
عزیزم ۳۸ که خیلی بالا نیست همون قطره بسشه...پاشویه و قطره همین...با این تب خودتو نباز...تب بچه من با ...

یاخدا ۴۰ک تشنجه

من میخوام تپلی شم ب امید خدا اگ تجربه ای برا تپل شدن داری بهم بگو دوستم😍