2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
چیشد عزیزم حل شد مشکلت؟ 

من ديروز سنو دادم گفت يکم بهترشده اما بايد باز استراحت باشم وداروهام مصرف کنم هنوز پيش دکترم نرفتم شنبه ميرم ببينم چه ميگه اما دکتر سنو گفت اگ همينطوری ادامه بدی خوب ميشی توکل بخدا

چ علایمی داشتی ک خواستی بری؟

علايمی نداشتم اما چون هفته24 بيمارستان معاينه شدم خودم خيلی ميترسيدم چون بعد معاينه خونه ابه ديدم وتا چنروز درد واژن نميدونم بخاطر معاينه بود ک دهانه رحمم تحريک شد يا نه الان گاهی توکمرم يه درد خفيف پريودی دارم

علايمی نداشتم اما چون هفته24 بيمارستان معاينه شدم خودم خيلی ميترسيدم چون بعد معاينه خونه ابه ديدم وت ...

اخه چرا گذاشتی معاینت کنن نباید میزاشتی.چون مسلما دهانه رحم تحریک میشه امکان سقط هست.من ۱۴هفته کمردردای شدید داشتم دکتر بیمارستان برام معاینه نوشت.قسمت اورژانس زایشگاه ماما بهم گفت اگه دردت شدید نیس نمیخاد معاینه بشی چون دهانه رحم تحریک میشه الان نری بهتره ولی با اختیار خودت.منم امضا کردم پشیمون شدم سونو رفتم خداروشکر مشکلی نداشتم.خداروشکر ک نزاشتم معاینم کنن.تو هم دلیلی نداشت میزفتی برای معاینه اگه علایم نداشتی

اخه چرا گذاشتی معاینت کنن نباید میزاشتی.چون مسلما دهانه رحم تحریک میشه امکان سقط هست.من ۱۴هفته کمردر ...

حرارت بدنم زياد بود عرق زياد ميکردم خيس بود پاهام همش فک کردم کيسه ابمه يعنی بحاطر معاينست بخدا گيج شدم نميدونم به چ خاطر اينطوريشدم

حرارت بدنم زياد بود عرق زياد ميکردم خيس بود پاهام همش فک کردم کيسه ابمه يعنی بحاطر معاينست بخدا گيج ...

عرق کردن طبیعیه بخاطر هورمونای بدنه همه تو بارداری دمای بدنشون بالا میره همه عرق میکنن..من رپزی میشد اصلا داغ میکردم شب تاصبح نمیخاییدم ی روز لرز میکردم همینطور درنوسان بودم..اصلا تو بارداری کسی معاینه نمیکنه نباید اجاره معایته بدی

2706