2733
2739
عنوان

باشوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 82 پست
فک میکنم حرمتا خیلی وقته از بین رفته  وگرنه مرد یهویی نمیاد بگه برو خونه بابات

خیلی ب شوخی ازین حرفا میزنه مثلا میگه بچه رو بیار خونه بابام خودت نیومدیم نیومدی اما بعدش ک ناراحت میشم میگه شوخی کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
من تو وسایل شوهرم دیدم ۱۰۰ دیدم که نصف شو میخوره  فکر کردم واسه مسائل جنسی😖 البته ۳ ساله همین

شوهرم ۲۰۰ کاملشو میخوره البته میگه منم برا مسائل جنسی میخورم نمدونم دیگ راس میگه یانه

خیلی ب شوخی ازین حرفا میزنه مثلا میگه بچه رو بیار خونه بابام خودت نیومدیم نیومدی اما بعدش ک ناراحت م ...

خیلی داری اعصابمو خراب میکنی بااین ساده بودنت    کلا رابطتون چطوره؟،باهم خوبین؟ البته فک‌نکنم باشین   حالا دیگه کار از کار گذشته  ولی من اگه خدای نکرده همسرم بهم حتی به شوخی بگه برو خونه بابات   میفرستمش ور دل مامانش چون به خودم ارزش قائلم

2740
چرا ندن؟؟

رد صلاحیت خیلی پروسه سختیه میتونی بری بپرسی حتی اعتیاد محرز رو دلیل طلاق نمیدونن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اول حالیش میکنم ناراحت شدم  اگه دیدم عین خیالش نیس خودمو از دستش با طلاق خلاص میکنم

خب منم حالیش میکنم ناراحتم اما واقعا بازم ب روی خودش نمیاره میگه شوخی کردم تو شوخی سرت نمیشه

خب منم حالیش میکنم ناراحتم اما واقعا بازم ب روی خودش نمیاره میگه شوخی کردم تو شوخی سرت نمیشه

ار اون ادم است حرفشون رو میزنن بعد میگن شوخی کردیم

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
یعنی شوهرم منم معتادها  فکر نکنم آخه  ۵ ساله میگه همین نصفه رو میخوره اونم بخاطر من اگه ۱۰ ...

چه شوهرای خلافی دارین    من خلاف سنگین شوهرم استامینافن موقع سردردشه      ترا مواد مخدره فقط اسمش باکلاسه وگرنه با تریاک و شیشه و‌... فرقی نداره

2706