2737
2734
عنوان

حالم از خواهرشوهرم بهم میخوره چون که....

| مشاهده متن کامل بحث + 2350 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم پیشم نشسته چشمش به گوشیمه😂😆

😐😐

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2728
2740
یه بیوگرافی بدم خاهرشوهرم ۲۷سالشه وبادامادعمه ش یعنی شوهر دختر عمه ش ریخته بهم مردی کههمسن باباشه۵۰س ...

وای خدا چطوری تونسته😑

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
چرا مادرش نگه یا خواهرش ؟ چرا برادر بگه؟  اگه قضیه برعکس میبود چی؟ 🤔مثلا برادر نفر سوم میشد؟ ...

اصلا شما حرف من رو میفهمی؟

اولا من ضد مرد یا ضد زن بودم رو متوجه نمیشم

جنسیت زدگی رو نمیفهمم 

مال قرن بیسته این ضد زن نبودن و ...

یاد بگیریم ضد حق نباشیم نه ضد زن

اعضایی که من رو میشناسن با تفکرات من اشنا هستن دوست عزیز

بپذیریم یا نه در جامعه ی سنتی ما حرف مادر و خواهر رو کسی نمیپذیره چون جامعه هنوز جامعه مرد سالاره

خانواده ی ایشون هم واضحه یه خانواده  ی سنتیه که هنوز تابوی خواهر شوهر مادرشوهر توش هست شما انتظار داری من از فردی با چنین سبک زندگی ای بپرسم چرا مادرشوهرت چیزی به دخترش نمیگه؟

بعد چی شد که الان شما نیم خط جمله ی من رو که با توجه به موقعیت ایشون بیان میشه ۴ خط تفسیر کردی؟

مگه من نظرمو راجع به خیانت مرد در یه خانواده سنتی دادم؟

مگر نظر راجع به صحبت با یه زن در خانواده ی مدرن حرف زدم؟

چقدر جالبن اعضای سایت