2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام كه حتما بكن

احوالپرسي در حد كم

اگه حرفي زد خواهرشوهر تو سكوت كن

بعد اگه مستقيم نظرت رو خواست بگو والا من قهر نيستم اما ترجيح ميدم فاصله ها رعايت بشه تا حرمت ها بمونه و آرامش زندگي ها حفظ بشه

بعد از آستي هم بهييببچ وجه رو نده بهش كه بازم بخواد باهات هم كلام بشه

شوهراتونم هستن؟

2731

چه خواهر شوهر خوبی😐😐😐والا برو بعد که خواستن آشتی بدن بگو وا ما که قهر نبودیم یه دلخوری کوچیک بود که خداروشکر تموم شد

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻
2738

بگو شوهرم سرش درد میکنه نمیتونم بیام

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

من باخاهرشوهرم قهرم فقط سلام احوالپرسی میکنم .حرفای دیگ ک میزنه محلش نمیدم یانظرمیپرسه میگم نمیدونم.اینقدحال میده ضایعش میکنم😂

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
چه خواهر شوهر خوبی😐😐😐والا برو بعد که خواستن آشتی بدن بگو وا ما که قهر نبودیم یه دلخوری کوچیک بود ...

نمیخوام اصلا رفت و آمد کنم باهاش اینقدر بهم بدی کرد تو نامزدی که 6 ماه زیر نظر متخصص روانپزشک بودم 

عزیزم خیلی با سیاست رفتار کن ن خیلی سرد ن خیلی گرم

اصلا و ابدا از راز زندگیت ب هر کس مخصوصا جاریت نگو

از قدیم گفتن با فرش دردودل کن با جاری دردودل نکن 

همین ک بهش از راز زندگیت و مشکلات نگی ینی اجازه نداره تو زندگی شخصیت دخالت کنه عین ی غریبه بهش احترام بزار رفت و آمد ب حداقل برسون میتونی ب همسرتم بگی ک چرا نمیتونی با جاریت راحت باشی مطمن باش اگه از آرامش جفتتون بگی شوهرت پشتت وایمیسه و نمیزاره کسی دخالت کنه آرامشوتو بهم بریزه.(البته این نظر شخصی منه اگه فک میکنی اشتباس راه خودتو برو♥️چون من دقیق نمیدونم مشکلت چیه یا شوهرت چطوریع)

2706