2733
2734

سلام نی نی سایتی های عزیز 🌷

امیدوارم ک حال دلتون عالی باشه ✨

بچه ها کسی از اطرافیانتون یا خودتون فلسفه نبوده رشته دانشگاهیش؟ 

خیلی ممنونم می شم اگه اطلاعاتی دارید راجع به این رشته بگید. راستی بازار کارش رو نمی خوام بدونم فقط درمورد خوده رشتش اگه می شه راهنمایی ام کنید لطفا 

پیشاپیش خیلی ممنونم بابت راهنمایی ها تون💛

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم .درخدمتم

سلام عزیزم

شما فلسفه خواندید ؟ 

گرایشتون چی بوده؟ 

نظرتون درباره ی این رشته چیه

و کسی ک بخواد بره این رشته چه توانایی هایی رو باید داشته باشه؟ 

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
استادم خونده بود میگفت سخته خیلی هم مضخرفه ولی سخته 

استادت خوب نخونده درساشو.

فلسفه خ سخته ولی خ هم شیرینه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
استادم خونده بود میگفت سخته خیلی هم مضخرفه ولی سخته 

سخت بودنش رو اره حیلی شنیدم

گرایش استادتون چی بوده؟ 

2740
استادت خوب نخونده درساشو. فلسفه خ سخته ولی خ هم شیرینه

هندوستان خونده فوقالعاده بوده استادم 

شیرین هست ولی مضخرفم هست خسته کننده

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن
سخت بودنش رو اره حیلی شنیدم گرایش استادتون چی بوده؟ 

نمیدونم بخدا فک کنم درمورد ادیان میخوند چون تو هند درس خونده بود بعد میومد برای ما هم تعریف میکرد

سلام عزیزم شما فلسفه خواندید ؟  گرایشتون چی بوده؟  نظرتون درباره ی این رشته چیه و کسی ...

سلام عزیزم بله .کارشناسیم فلسفه اسلامی بودم .

الان ارشد فلسفه غرب دانشگاه تهرانم.

من معتقدم برعکس بقیه رشته ها این آدما نیستن که فلسفه رو انتخاب میکنن بلکه فلسفه ادمارو انتخاب میکنه.و بزرگترین دستاورد این رشته اینه که جهان بینی درستی بهت میده و تو رو ازعناد و تعصب رها می‌کنه .اگر عاشق ماجراجویی و کشف راز جهانی قطعا برای رشته فلسفه ساخته شدی ولی اگه حوصله مسائل پیچیده رو نداری نه .باید فکر باز داشته باشی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
نمیدونم بخدا فک کنم درمورد ادیان میخوند چون تو هند درس خونده بود بعد میومد برای ما هم تعریف میکرد

اها،پس شاید گرایششون فلسفه غرب بوده

من بیشتر فلسفه اسلامی مد نظرمه

البته منم گرایش های این رشته رو خوب نمی دونم

ولی در کل درس خیلی شیرینیه اگه واقعا هدف از خواندنش یادگرفتن باشه

هندوستان خونده فوقالعاده بوده استادم  شیرین هست ولی مضخرفم هست خسته کننده

برای کسی که علاقه ندارن خسته کننده که هیچ ضجراوره.ولی کسی که عاشق باشه نه

اها،پس شاید گرایششون فلسفه غرب بوده من بیشتر فلسفه اسلامی مد نظرمه البته منم گرایش های این رشته رو ...

فک کنم فلسفه اسلامی شیرین باشه من چیزای سادشو که خوندم دوست داشتم ولی فک میکنم هرچی جلوتر بره ادم سخت تر بشه 

2706