2737
2739
عنوان

خانما از کجا بفهمم بچم انگل داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 19 پست
علاعم تیرویید هم لاغری و استرس و پرخاشگری کوتاهی قد هست بعضی ها هم صداشون یکم گرفته میشه و گلو درد م ...

اینارو همه داره بغیر از کوتاهی قد

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا مگه آزاد و غیره آزاد چ فرقی داره .خدا خیرت بده من هربار میبرمش دکتر میگه آزمایش مدفوع اونم س ...

برای یکی دیگه از دوستانم گفتم

من ی شب رفتیم بیمارستان پسرم خارش بشت  داشت

اونجا خانم دکتر متخصص اطفال بود بهم یاد داد.

البته کفت مدفوع سر صبح گفتم پسرم معلوم نمیشه کی اینکارو میکنه..

بعد گفت

چون بعضی انگل ها هستن میان لب مقعد تخمک گذاری میکنن با این کیت مشخص میشه

بازم باهاشون مشورت کن شاید منطور ایشون چیز دیگه ای باشه که اینطور نشه تشخیض داد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
پس حتما صبح زود ببرش ازمایش ازش بگیر زودتر مشکل برطرف بشه

ممنون حتما میبرم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2728
برای یکی دیگه از دوستانم گفتم من ی شب رفتیم بیمارستان پسرم خارش بشت  داشت اونجا خانم دکت ...

من دخترم دیروز فقط یبار پشتشو دست زد گفت سوخته.