2733
2734
عنوان

جان من خانوما بیااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فردا مدیکور قطره چکونی استفاده کن ببین اگه اونم هاله انداخت به احتمال زیاد بارداری.انشالله که ...

انشالله دوست عزیزم برام دعا کن .....

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
فقط استرس دارم..    

استرس بدترین چیزه.اصلا تسترس نداشته باش اگه میتونی همین الان برو ازمایش بده اگه باردار بودی برو تحت نظر متخصص اگه بتاتم بالای۱۵۰۰ باشه میفرستت سونو

تیکر به وقت تولدیکسالگی سلنا کوچولو😍😍😍😍
2731
استرس بدترین چیزه.اصلا تسترس نداشته باش اگه میتونی همین الان برو ازمایش بده اگه باردار بودی برو تحت ...

میدونی من تقریبا 1 سال و چند ماه پیش باردار بودم زایمان زود رس.. 6 ماهم بود... زایمان طبیعی داشتم خعلییی برام سخت بود... قبل اینکه اقدام برا بارداری کنم زیر نظر متخصص بودم... و هستم و خواهم بود... استرسم برا اینه ک خدای نکرده نینی نداشته باشم   

انقڋ فریاد هامو ط خوڋم ریختمـ ڪه بهـ چشام نڱاه ڪنی ڪٓر میشۍ  
میدونی من تقریبا 1 سال و چند ماه پیش باردار بودم زایمان زود رس.. 6 ماهم بود... زایمان طبیعی داشتم خع ...

انشالله این سری نی نی سروقت بیاد بغلت.بنظرت با استرس همه چیز درست میشه؟الکی به خودت استرس نده مطمئن باش ساک بارداریت تشکیل شده انشالله تا دوهفته دیگه هم قلبش تشکیل میشه

2740
اگه ناراحت نمیشی دلیل زایمان زود رست رو میگی؟

استرس زیاد....و دخالت‌های زیاد خانواده مادر شوهر و مراقبت نکردن از خودم... دائم با متور دور دور بودم... 

انشالله این سری نی نی سروقت بیاد بغلت.بنظرت با استرس همه چیز درست میشه؟الکی به خودت استرس نده مطمئن ...

ایشالله عزیزم... ایشالله شما هم ب خوبی و خوشی بیاد بغلت

استرس زیاد....و دخالت‌های زیاد خانواده مادر شوهر و مراقبت نکردن از خودم... دائم با متور دور دور بودم ...

اها ممنون انشالله که این دفعه نینی سالم و سلامت بیاد بغلت

استرس زیاد....و دخالت‌های زیاد خانواده مادر شوهر و مراقبت نکردن از خودم... دائم با متور دور دور بودم ...

موتور خیلی بده  خدا کمک کنه باردار بودی مواظب باش

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید