2733
2739
والا خانواده منم ابراد خاصی نداره که نخوان بیان جلو.بعصی وقتا خسرت مبخورم که اگه شاغل بودم چقد   ...

ما دنبال غیر شاغل هستیم ولی اکثرا شاغلن.خدا قسمت همه جوونا را بزودی سر راهشان بگذاره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

دعای چهل کلید

فضیلت دعای چهل کلید این است هرکه این دعا را در روز جمعه بخواند بر روی یک پارچ اب وبا ان غسل کند و ازآن بخورد بختش باز می شود

اگر در بین زن و شوهر الفت ومحبت نباشد و این دعا را بر آب بخواند و آن را در طعام بریزد و آن را بخوراند به قدرت حق تعالی به محبت یوسف و زلیخا رسد

جهت جادو آن را به گلاب و زعفران و نبات بخواند و بخورد و با آبی که این دعا را خوانده غسل کند به فرمان حق تعالی بازگردد

و دعا این است :

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا فَتَحْنا لَکَ فَتْحاً مُبیناً

سَلامٌ عَلَیْکُمْ طِبْتُمْ فَادْخُلُوها خالِدین ‏

لَقَدْ جاءَکُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِکُمْ عَزیزٌ عَلَیْهِ ما عَنِتُّمْ حَریصٌ عَلَیْکُمْ بِالْمُؤْمِنینَ رَؤُفٌ رَحیم

ٌ رَبَّنا ما خَلَقْتَ هذا باطِلاً سُبْحانَکَ فَقِنا عَذابَ النَّارِ  وَ تِلْکَ حُجَّتُنا آتَیْناها إِبْراهیمَ عَلى‏ قَوْمِهِ نَرْفَعُ دَرَجاتٍ مَنْ نَشاءُ إِنَّ رَبَّکَ حَکیمٌ عَلیم‏  وَ قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا  وَ نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ ما هُوَ شِفاءٌ وَ رَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنینَ وَ لا یَزیدُ الظَّالِمینَ إِلاَّ خَسارا  قُلْنا یا نارُ کُونی‏ بَرْداً وَ سَلاماً عَلى‏ إِبْراهیمَ وَ أَرادُوا بِهِ کَیْداً  فَجَعَلْناهُمُ الْأَخْسَرین‏  وَ ذَا النُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغاضِباً فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقْدِرَ عَلَیْهِ فَنادى‏ فِی الظُّلُماتِ أَنْ لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمین  وَ لا تُمْسِکُوا بِعِصَمِ الْکَوافِر وَ أُلْقِیَ السَّحَرَةُ ساجِدین  وَ مِنَ النَّاسِ مَنْ یَتَّخِذُ مِنْ دُونِ اللَّهِ أَنْداداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللَّهِ وَ الَّذینَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّه  بَیـَّناها بَینَ آدمَ و حوا و بَینَ یوسفَ و زلیخا و فاطمةَ الزهراء و علیٌّ المرتضی و بحق محمدٍ المُصطَفی صلّی الله علیه و آله  و بحق جَبرئیل و میکائیل و اِسرافیل و عِزائیل یا حنّانُ یا منّانُ یا دیّانُ یا برهانُ یا رضوانُ یا سلطانُ یا غفرانُ  بسم الله الرحمان الرحیم  إِذا جاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَ الْفَتْحُ  وَ رَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فی‏ دینِ اللَّهِ أَفْواجاً فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَ اسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کانَ تَوَّاباً  نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَ فَتْحٌ قَریبٌ وَ بَشِّرِ الْمُؤْمِنینَ  یا أَیُّهَا الَّذینَ آم�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام شنیدین میگن بدون حکمت خدا برگی از درخت نمیوفته ذکر گفتن وختم قران خیلی خوب ومجرب هست وتاثیرشو میذاره من دقیقا شرایطم مثل شماهابود وبه قول معروف اندازه موهای سرم خاستگار میومد ولی هرکدوم به دلایلی نمیشد بهترین دعا سربه سجده بذاری واستغاثه کنی پیش خدا وبگی هرچی خیرت هست پیش بیاد تا خدا نخواد اون روز وساعت نمیرسه از خدا بخواه ازدواج با عاقبت به خیری بده اگه نه از یه طرف ازدواج کنی وبعدش یا پشت میز دادگاه برای طلاق یا اینکه دایم به جروبحث که فایده نداره 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
2740