2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تو سونو ان تی 2.20بود ازمایش خونم هم ریسک متوسط بود

رفتم nipt و دوبار هم اکو قلب 

هزینه اش بالاست اما چه میشه کرد 

دور از جون همه اگر خدای نکرده بچه مشکل دار بدنیا بیاد 

بعد پشیمون میشه ادم که چرا کوتاهی کردم 

البته همه چیز دست خداست اما ما هم یه سری وظایفی داریم

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
Nt 1 بود آزمایش اول ریسک متوسط 1به 714 آزمایش دوم همش منفی بود بدون ریسک ولی  سندروم داون 1: ...

داروشکر برای شما خوب شد منم دو روز دیگ غربال دوم دارم برام دعا کن🙏🏻

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
داروشکر برای شما خوب شد منم دو روز دیگ غربال دوم دارم برام دعا کن🙏🏻

ان شاالله براشمام حتما خوبه مطمعن باش.منم امروز رفتم دکترم نشون دادم گفت لبه مرزه ولی فقط یه آنومالی برو وتمام

2738
ان شاالله براشمام حتما خوبه مطمعن باش.منم امروز رفتم دکترم نشون دادم گفت لبه مرزه ولی فقط یه آنومالی ...

خوبه بابا دکترها فقط میخوان دل ادمو ترس بندازن عالیه از ۲۵۰ به بالا خوبه دیگ

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍

استارتر جون عکس ان تی رو دیدم تو پستای قبل. نی نیت چیه بالاخره؟ از تیکرت که معلومه دختره

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
استارتر جون عکس ان تی رو دیدم تو پستای قبل. نی نیت چیه بالاخره؟ از تیکرت که معلومه دختره

هنوز نرفتم آنومالی هفته دیگه صد درصد مشخص میشه.تیکروهمینجوری براساس گفته ها زدم دختر.

نظرشمام بادختربود عکسو ان تی دیدی؟؟

هنوز نرفتم آنومالی هفته دیگه صد درصد مشخص میشه.تیکروهمینجوری براساس گفته ها زدم دختر. نظرشمام بادخت ...

بله عزیزم جمجمش شبیه دختره. انشالاه که باب دلت باشه جنسیت🥰🥰🥰

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2706