2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی اگر گفت بزنگم بگم بهش چی بگم نزنگ؟

نه خب بگی زنگ نزن که یکم ضایعس باهاش حرف بزن خیلی عادی ببین اصلا مزه دهنش چیه ولی ۹۹ در صد فقط میخواد دوستش بشی به نظرم فاز ازدواج نیست شایدم فقط میخواد مثل یه دوست معمولی باهات حرف بزنه 

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
2728
بگو فقط خواستگاری  اصلا بش رو نده

خانوم هورتانسیا کارش درسته 

به حرفاش گوش بده 

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙

اگه خودت دوسش داری و میخایی  واقعا عاشقت بشه   بهش بی محلی کن   بیشتر جذبت میشه .  ونهایتا اگه باهاش هم تلفنی رابطه انداختی  .  کلا شبا باهاش نه چت کن  نه جواب تلفن بده .  لامصب  تو شب  تلفنی  کار به جاهای باریک کشیده میشه .   اگه هم دیدی   به هر بهونه ای   که روز سره کاره  شب میتونه  بهت پیام بده  و بحرفه بدون برات  نقشه کشیده و فکرهای ناجور داره .   پس اگه واقعا  اولین بارته   خیلی حواست باشه   چون اگه نارو بخوری و ازت سو استفاده بشه . دیگه  بدجور بهم  میریزی . ولی اینم بدون کسی گفت تلفنی باهم درارتباط باشیم   رابطش عشق و عاشقی نیس .عاشقت بود   پر میزد واسه دیدنت   .  تلفنی اروم اروم میارت پای حرف .   پس از تماسهای شب  مخصوصا اخر شب  حذر کن   مواظب خودت باش خدانگهدار 

هر لحظه که تسلیمم در گارگه تقدیر/آرامتر از آهو بی باک تر از شیرم ***هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر /رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر @

شما ازش سوال کن قصدش از آشنایی چیه؟ دوستی یا ازدواج

اگه گفت دوستی که هیچ بدرد نمیخوره اگه گفت ازدواج حتما خانوادتون رو در جریان بذارین

اندکی صبر سحر نزدیک است                                      بزودی می بینی بی‌تابی مکن
2740