2733
2739
عنوان

دیوونم کرد از بس روزنامه هارو جررر داد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 77 پست
چرااا؟والا از من بیشتر بهش رسیدگی میشه روزی یدونه موز در اختیارشه

هرچقدرم رسیدگی بشه ارامشش توطبیعت دوصدچندانه

پدرمنم توروستاشون سگ داشت سگم که وفادار همه میگفتن ببرش بهت وابستس

ولی کم کم عادتش داد به دوستش توروستا تاتوطبیعت باشه 

ازهرحیوونی ازپرنده بگیرتاخرگوش وهمستروسگ ..همشون عاشق طبیعتن فقط بایدیادبگیرن مردم آزارنرسونن والارزق اون حیون هاهم دست خداست ومیرسونه

آره والا اون خیلی شیطون بود

اینم خیلییی شیطونههه داشتم باش حرف میزدم یهو جوری مثل برق دویید من اصلا متوجه نشدم داشتم میگفتم پسر خوشگل که یهو دیدم مامانم صدام میکنه خل شدی این که اینجاس😂انقدر لجبازه بچه پروع همه جارم قلمرو خودش میدونه 😂

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هرچقدرم رسیدگی بشه ارامشش توطبیعت دوصدچندانه پدرمنم توروستاشون سگ داشت سگم که وفادار همه میگفتن ببر ...

عزیزم این نو خرگوش خیلی به سرما حساسه و اصلا برای خونه هست و بیرون میمیره  اگ یکم سردش بشه میمیره نژادشون کلا خونگیه مینی لوپ ها

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
عزیزم خودشونم علاقه دارن که تو خونه هامون باشن ، پادشاهی هستن برای خودشون ، علاقه متقابله😂

والا از روزی اومده جا من صاحب این باشم این صاحب منه بعصی وقتا میاد پاهامو بو میکشه یعنی من میدوعم توهم پشت سرم بدو خیلی دوست دارهاین بازی اگر ندوعم رو دوتا پا وای میسه منو یه نگاههی میکنه میاد پامو گاز میگیره😑😂

2738
خرگوش و گربه خیلی زود بزرگ میشن نگه داریشون سخت میشه، بعدم میدونستی خرگوش یکماهه دگ اماده بارداریه؟

پسره عزیزم بعدم  جفت ندارههه مینی لوپ بزررگتر از یه حدی نمیشه الان چند ماهه دارمش تعییر نکرده زیاد اصلا 

ای جووونم عاشق خرگوشم. منم یه عروس هلندی دارم اتفاقا اونم روزنامه میجوه صدا نمیده ولی پر روزنامه ریز ...

وای کاش این صدا نداشت این میگیره میگه جیرتتتتت

مرسی☺☺☺☺☺☺پیش تو جاش امن تره چون من ازش میترسم از دور فقط میخوامش😂😂😂😂

😂😂😂😂😂

هرچقدرم رسیدگی بشه ارامشش توطبیعت دوصدچندانه پدرمنم توروستاشون سگ داشت سگم که وفادار همه میگفتن ببر ...

حیوونا وقتی خو میگیرن به آدم دلشون نمیخواد برن 

مثلا یه مرغ مینا که آزاد بوده میره پشت پنجره ی یکی از فامیلامون همش صدا میزده و به زور میرفته تو اتاقشون😂

آخرشم مجبورشون میکنه که نگهش دارن😂😂😂

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
عزیزم خودشونم علاقه دارن که تو خونه هامون باشن ، پادشاهی هستن برای خودشون ، علاقه متقابله😂

جداااا

گاهی میگم حیوونا هم دگ دارن مثال با اقبال و بی اقبل میشن،یکی میشه گربه دیوید جونز و پادشاهی میکنه ،یکی هم میشه گربه محل ما ک واسه جادو دمشو میبورن میبرن میزارن تا از خونریزی بمیره😭😭😭😭

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706