2733
2734

قرص كلسيم بخور

ذرت 

هويج رنده شده با روغن زيتون يا آبهويج

فندق خام

سبزي خوردن جز تره و جعفري

خرما و كره و گردو و نون

فرني با پودر زيره

مايعات فراوان

كلا هرچبز مقوي خوردي بعدش سعي كن بخوابي شير توليد شه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
مایعات فراوان بخور چای کمرنگ با نبات .آب هویج .اب گوشت ماهیچه .سوپ آبکی در ضمن شیر خشک کمکی هم بده ن ...

همه اینارو میخورم. باور کن دندونام بد رنگ شده بس چایی خوردم. شیرخشک بهش میدم. دلم کباب میشه گریه کنه. اخه چطور همه انقد شیر دارن من اینجوری😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص كلسيم بخور ذرت  هويج رنده شده با روغن زيتون يا آبهويج فندق خام سبزي خوردن جز تره و جعفر ...

خوردن که دیگه خودمو خفه کردم. ولی خواب ندارم. تا 3 یا 4 نمیذاره بخوابم

2731
استفاده از شیردوش برقی تاثیری داره؟ 

فقط ماهی بخور، یعنی اگه شیرت زیاد نشد هر چی خاستی بگو، من ماهی که میخوردم شیرم تا رو خوشخابو کامل خیس میکرد موقع خاب

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
الان سوالم اینه چیکار کنم شیرم خوب بشه. غیر از خوردن. چون من همه چیو امتحان کردم. مقطعی زیاد میشه یا ...

روزی یه استکان عرق کاسنی فکر‌کنم شیر رو زیاد میکنه.

رازیانه هم شنیدم.تحقیق کن تو نت 

همه اینارو میخورم. باور کن دندونام بد رنگ شده بس چایی خوردم. شیرخشک بهش میدم. دلم کباب میشه گریه کنه ...

عزیزم شیر خشک هم که بد نیست مهم اینه بچه گشنه نمونه 

اروم باش 

من سر بچه اولم انقدر عصبی میشدم هی استرس شیرمو داستم همشم کم بود ولی سر این یکی ریلکسم از شانسشم شیرم کافیه البته بازم شیر کمگی بهش میدم هیچی بدتر از استرس شیرتو کم نمیکنه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

دقیقا مثل منی منم ۴۰ روزه زایمان کردم شیرم خیلی کمه 

همه چی رو هم امتحان کردم 

۶۰ سی سی چقدر کم.میدی با شیر خودت سیر میشه؟؟؟من شیرخشک.ندم سیر نمیشه

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
2738
همه اینارو میخورم. باور کن دندونام بد رنگ شده بس چایی خوردم. شیرخشک بهش میدم. دلم کباب میشه گریه کنه ...

وا عزیزم چه ربطی داره من خودم شیرم خوبه وزن دهی بچمم خوبه ولی بهش شیر خشکم میدم که زیاد بدن خودم ضعیف نشه

خوردن که دیگه خودمو خفه کردم. ولی خواب ندارم. تا 3 یا 4 نمیذاره بخوابم

استراحت خيلي مهمه مادر اگه غذاي مقوي بخوره و بخوابه شير توليد ميشه برا همين من شبا شيرخشك ميدادم كه بتونم بخوابم

و اينكه چون غده هيپوفيز كه مركز توليد شيره از يه طرفم مركز تلقين و اعتماد به نفسه يه مادر اگه تلقين كنه شير ندارم شير توليد نميشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

چون نباید چای زیاد بخوری چای با ادرار دفع میشه باید مایعات دیگه بخوری مثل آب میوه آب گوشت آش رشته کله پاچه دمنوش بابونه هم بخور واسه آرامش خودت و بچه عالیه

ثروت به سمت من می آید ثروت من چیزایی هست که دوست دارم ☺
عزیزم شیر خشک هم که بد نیست مهم اینه بچه گشنه نمونه  اروم باش  من سر بچه اولم انقدر عصبی ...

عزیزم بچتون چند وقتشه روزی چند سی سی  کمکی میدی؟ دخترمن ۴ ماهشه روزی ۹ پیمانه کمکی میدم 

میگن عصبی شی شیر کم میشه... ولی من سر بچه اولم کلا تو ارامش بودم و خوابمم زیاد بود ولی شیرم کم... الان برا دومی ک کل ردز عصبیم از دست اذیتای بمه اولم خوابمم کمتره ولی شیرم خیلی بیشتره...از اول خوب بود بعد زایمان دومیم

2706