2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا دیدم

زنای خیانتکار رفتن سراغ مردایی صد درجه از شوهر خودشون بدتر..علتش رو نمیدونم اما هشتاد درصد مراجعینم اینطور بودن..

پسر جذاب پولدار هیچوقت با نیت درست نمیاد شراغ زن شوهر دار

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من همسرم رو با دنیا عوض نمیکنم   تازه فهمیدم  چقدر آقاست  با تموم سختیاییک تو زندگی باهاش کشیدم با تموم کمی ها و کاستی ها    اما  فقط اینو میدونم که  یک فرشته اس  که خدا برا دل من ان شا الله نگهش داره  با پسر پولدار جذاب ک جا داره با  کل دنیا عوضش نمیکنم 

2731

من ازدواج نکردم اما الانم که مجردم پول درسته که مهمه اما مهمتر از اون حلال بودن و غیرتی بودنو سوادو شعورو فرهنگو پاکی و کار مهمتره پول حالا به اندازش خوبه ولی هرچیزی زیادیشم خب بعضی افراد ظرفیتشو ندارن حیفو میل میشه یا خساست میاره 

کسی که حرمت زندگی متاهلی رو نگه نمیداره و معنی تعهد رو نمیفهمه به درد لای جرز دیوارم نمیخوره، گیرم که ثروت بیل گیتس رو هم داشته باشه

آدم فاسدی که این پیشنهاد رو میده هم انسان نیست و هم به شدت غیر قابل اعتماد و ترسناکه