2733
2734

خانوما میدونم الان وقت پربازید شدن نیس ولی تورو خدا بیاین تو تایپک

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چنددساله باهمید؟واس ازدواج یا دوستی فقط؟؟منم زیادخیانت دیدم ول جنسی البته مدرک درست حسابی ندارم منم ...

بارداری ازش؟

دوراز هیاهوی جهان آرام و بی صدا♡ #دوستت_دارم ...♡ ❤️
2731
چنددساله باهمید؟واس ازدواج یا دوستی فقط؟؟منم زیادخیانت دیدم ول جنسی البته مدرک درست حسابی ندارم منم ...

ازمن به تونصیحت پسری که خیانت جنسی بکنه ادم بشونیست شوهرخودم۱۰سال باهم بودیم هم خشکل هم بانمکم خیلی هم عاشقش بودم اخرم درست نشد جداشدم ازش.ببخشیداین حرفومیزنم دل بکن ازش برو بایکی باش که واست ارزش قائل بشه

اگه الان بااین اقاهستم واقعا ازهمه لحاظ همه چی تمومه بهش حق میدم عاشقه اونم دل کندن ازش سخته براش وگرنه خیلی بهم احترام میزاره هیچ جوره برام کم نمیزاره

شایدم عشق زیادمن کورم کرده که اینجوری دارم میبینمش

ولی اگه یه درصداحتمال خیانت بدم بفهمم باکسی حتی حرف زده کات میکنم واقعادیگه بریدم خیلی سختی کشیدم مخصوصاالان که دارم میبینم خودشوبه هردری زده تادختره راضی بشه ولی اون همچنان به نه گفتن ادامه میده.

دوراز هیاهوی جهان آرام و بی صدا♡ #دوستت_دارم ...♡ ❤️

دلم بدجور برای بابام تنگ شده 

قلبم داره ذوب میشه 😢

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2738
دوس دارم برگردم به ۱۵سالگیم و دوباره شروع کنم ۹۰درصد کارایی که کردم و دیگه انجام نمیدم در این حد پشی ...

دقیقا منم برگردم به ۱۵ سالگی اندازه موهای سرم پشیمونم اییییینقدر پشیمونم که چقدر کارهای بدی کردم چقدر مادرمو رنجوندم و آبروی خودمو بردم همه چیزمو از دس دادم خدا نصیب هیچ دختری نکنه این حالو

ن گفتن صربان قلبش دیده نشده تو سونوی ی ماه پیش قلبش تشکیل شده بود

این کارونکن سریع تصمیم نگیر یکی دوجا سونو مختلف برو

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍

کاش کسی که همدیگه رو خیلی دوست داشتیم ولم نمیکرد سر یک حرف   

کاش کسی که الان همدیگه رو دوست داریم ولی مادرش نمیخواد بهم برسیم راضی شه سر این قضیه که بابای عشقم کارمنده و خودش ولی بابای من کارگره سر این که از شهرستانم 😢😢😢 

کاش هیچ وقت خانوادم بهم سرکوفت نزنن که خواستگارات میان ولی میرن دیگه پیداشون نمیشه کاش خدا صدای منم بشنوه

کاش 

دارم خفه میشم کاش بمیرم 

کدومشون بگم!!!!! 

منم خدایی دارم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706