2737
2734

اکثر نظراتو خوندم و با خوندنشون قلبم مچاله شد

امیدوارم البته امید که نه مطمئنم اون روزی میرسه که هممون از ته دل لبخند میزنیم

باور کنین میشه هنوزم حتی با بهانه های کوچیک از زندگی لذت برد

الیته میدونم گاهی وقتا انقدر زندگی سخت میشه که بعضی وقتا ارزو میکنیم کاش به دنیا نمیومدیم

درسته به دنیا اومدنمون انتخابی نبوده اما حالا که پا به این دنیا گذاشتیم با همه خوبی و بدیاش حالا که نفس میکشیم سعی کنیم به خاطرخودمونم که شده قوی باشیم و بجنگیم زندگی چه با ما چه بدون ما برقراره اما حیف نیست که بخاطرش قلب همو میشکنیم وقتی که میشه با مهربونی قلبا رو بهم چسبوند اینو میگم چون خیلی از نظرات در مورد خیانت بود

واقعا دنیا دو روزه و زمان خیلی زود میگذره اصلا از کجا معلوم شاید همین فردا از خواب بلند نشم پس لطفا به فکر قلبا و احساسات همدیگه باشیم تا خاطره خوبی از خودمون به جا بذاریم

در اخر بگم که اینایی که گفتم شعار نبود خودم واقعا انجامشون میدم و خیلی مواظبم که با حرفم حتی ناخواسته کسیو ناراحت نکنم...

هر کسی از هر جایی که هستی اگه این نوشته رو خوندی امیدوارم به خواستت برسی و هر روز زندگیت پر از آرامش باشه❤

امشب دلم خواس فرار کنم 

گفتم تو واقعیت که نمیشه بزار رویاشو ببافم تو ذهنم 

یه لحظه چشامو بستم و تو عالم خیال لباسامو پوشیدم 

گوشی و کیف کارتمو برداشتم 

از در خونه زدم بیرون 

ولی هرچی فکر کردی جایی رو نداشتم که برم واسع چند ساعت دلم آروم بگیره 

حس کردم آرامش همون بالا تو خونست 

همون دختر کوچولوی ۴ ساله ای که با تمام وجود میپرستمش 

پس چشمامو باز کردم بغلش کردم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید از نظر بعضیامسخره بنظربیاد، ولی من تمام فکروذهنم رو نایجه ازمونمه جوری ک نمیتونم درس بخونم تور ...

معلمی خوبه ولی ن غیر انتفاعی.من خودم چند سال غیرانتفاعی تدریس کردم .نه حقوق خوب.ن بیمه .نه استخدام.هیچ مزایایی ندارم.اونم الکی بهت پز میده .بهش بگو مگه استخدامی انقد پز میدی

خودت باش

قلبی خسته از تپیدن

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋
2731

من و شوهرم تا عقد کردیم خواهر شوهرم سرطان گرفت 

بعد یه روز شنیدم گفت من اگه بمیرم مادرم از چسم تو میبینه 

منم گفتم یعنی چی این حرف ولی دلم خیلی شکست حس میکنم پشت سرم حرف میزنن

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

از خانواده ی شوهرم متنفرم به هیچکس نگفتم همه فک میکنن خیلی دوستشون دارم

یاد گدا بازیهاشون میوفتم عقم میگیره

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2740
اگه شانس منه اینجا هم یکی منو میشناسه وقتی حرفمو بگم

😂😂😂😂😂

بخ خوبی هایی که داری فکر کن

من از ترس شناخته شدن اسم پروفایلم رو از تاریخ تولد۵۸  به صورت ۸۵۸۵ نوشتم😂😂😂😂😂

ولی هزچه نداشته باشم همین سلامتی و توانایی راه رفتن و داشتم گوشی و سرپناه و ... کلیه و نمیشه شکرگزار خدا بود بخاطرشون

البته کلی نعمت دارم

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
چرا مردم با یه خواستگار بختشون باز میشه ولی واسه من اینطور نیس 

زود مهم نیست مهم انتخابی و شخص درست و زمان درسته

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

آه😔 دلم خیلی گرفته احساس میکنم ته خطم😢 از بچگی تا الان دنیاروی خوشش روبهم نشون نداره😔بی پدر..شوهر عوضی😢ای دنیا😭یالان دنیا😔 آخه برای چی زندم😢چند روزه هرچیزی رومیبینم دوس دارم زار زار گریه کنم😢معلولی که توسرمای زمستان بیرونه خانوادش مراقبش نیستن😭بچه کار که واسه دوسه گرون سرشب تو سرمایی سوزناک  توچار راه اسفند دود میکنه😭 چرا ما آدما انقد بد شدیم🤔 بقول مهران مدیری این دنیا به درر زندگی کردن نمیخوره

مطمئنا پربازدید میشه

برام دعا کنین😂😂😂😂😂😂😂😂