2737
2739

از گذشته پشیمونم خیلی عشقمو اذیت کردم....امشب بهم گفت اون موقع که در به درت بودم چرا منو نمیدیدی....خیلی خجالت کشیدم 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم خیلی گرفته ۶سال ازدواج کردم همیشه گریه کردم و تنهابودن هیچ کس کنارم نبود.دلم میخاد برم یه جایی بلند بشینم گریه کنم.دلم میخاد برم سرخاک مادربزرگم بشینم باهاش حرف بزنم آرومم کنه مثل قدیم.بعضی وقت هایه اتفاق هایی می افته که ماسزاوارش نبودیم.واسه بعضی دردها خیلی کوچیک بودیم😞😞

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2738
با یکی از یه جای خیلی دور از خودم دوست مجازی بودم چون دیگه دید به هم نمیرسیم با دختری که مامانش انتخ ...

از این ماجرا چقد میگذره؟😣

چند وقت با هم بودید؟

⁦❤️⁩اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩ 

از طایفه همسرم متنفرم که بارداری ازم پنهمون کردن که زحرم بدن ازشون بیزارم

خدا جلو پاشون بزار همونی که میگفت بچه چی ای ای حالمون از پسر بهم میخورع چون دوتا دختر داشتن

این سومی که پسز حالا عاشق پسر شدن قبل میگفتن هرکی پسر دار فلان بهمان الان میگن پسر اینجور اونجور

میگه اینم نخواسته شد😑😑😑 اخه چجور هم دومی ناخواسته هم سومی للکی میگن بخدا اگه پیش منم گفت ناخواسته هست چی بگم حرف دندون شکن اما در این حالا بی احترامی نشه

دخترا کلی گریه کردم امروز دعا کنیئ خئا دامن منم سبز کنه امین ❤

خدایا خودت شاهدی چقدر گریه کردم خودت شاهدی دلم هزار تیکه شد که دوتا ادم بی شرف گفتن این نازا هست شوهرش طلاق باید بده خدایا 😭😭😭 میدونم جوابشون به زودی میدی میدونم بهم همین زودی ها بچه سالم میدی میدونم همه این روزا میگذره خدایا بهم ارامش بده خدایا ازت میخوام فقط این دوسال انتظار به زودی بگذر مطعنم بچه ام بغل میگیرم همه آین روزا میگذره 😭😭 خدا جواب دل شکسته ام میده امروز 8 خرداد 1400 تا اخر تیکرم مطمعنم خدا دلم شاد میکنم .خدای بزرگم توکلم به خودت مطعنم بهترین چیزهارو برام میخای چون من توکلم به خودت ❤❤❤امروز شهادت فاطمه زهرا هست10/28 یا فاطمه زهرا من همه چی به خودت سپردم منو تنها نزار خدایا منو تو حسرت مادر شدن نذار😭😭 خدایا کمکم کن خدایا من بهت ایمان دارم میدونم بلاخره منم مادرمیشم😍 تا تولدم 11/28 دلم شاد میشه یا فاطمه زهرا حاجت روام کن هر موقع که صلاح دونستی. منتظر میمونم تا وقتی که خدا تو بهترین موقع تو بهترین شرایط سورپریزم کنه.تولدم تموم شد من پروید شدم😢 امیدم از دست نمیدم امشب شب آرزو هاست خدایا ازت میخام اگه به صلاحم آرزوم براورده کنی ازت میخام سال دیگه این موقع یه بچه سالم یغلم باشه خدایا من که نمیدونم حکمت چی هست که انقدر بچه دار شدنم به تعویق میفته اما تو بهتر از من همه چی میدونی من منتظر میمونم تا خودت تو بهترین شرایط دلم شاد کنی💝💝💝💝خدایا الان ساعت54*00هست بدجوری دلم گرفته نمیدونم چمه 22 اسفند99 هست خدایا میشه مثلا قبلا ها کمکم کنی یه حسی توی دلم فرق داره با همه حس هام نمیدونم درست یا نه فقط ازت میخام کمکم کنی من بهت ایمان دارم خدایا تنهام نذار کنارم بمون مثل همیشه❤❤ 6/11/1401 شب ارزوهاس دلم خیلی گرفته امسالم ارزوم ظهور اقا امام زمان یه بچه سالم خدایا انتظار بسه دیگه تو رو جان غایبت اقا زمان بهم بچه سالم بده

خسته شدم از دست آدمهایی که بی منطق هستن چشماشون رو میبندن  فقط چرت وپرت میگن چشم دیدن زندگیتو ندارن امشب حسابی با برادر شوهرام دعوا کردیم میترسم بخوابم چندتا سکته ریز بزنم از استرس

خیلی از داداشم متنفرم خیلی زنش زیرپاش نشسته و با اینکه خداروشکر پدرم خوبه منتظره اتفاقی بیفته و اموالشو بالا بکشه.خیلی زورم میاد یک روز برای پدرم پسری نکرده .

شما منو نمیشناسید.

از ته قلب ارزو کنید که برادرم نابود شه اینجوری جون به جیگر بابام میکنه

ادم زورش میگیره این چیزارو میبینه