2733
2734
در حیطه کار و درس اصلا نمیگه حرف نزن با مردا. میدونم کارم اشتباهه ولی نمیدونم علت رفتارم چیه😣

تو فقط خیلی دوسش داری. همین. ولی بدان که اعتمادت رو بهش بیشتر کن. بالاخره تو فامیل هم زن هست. این جوری معذب می شه. مردا از اینکه معذب بشن زیاد خوشش نمی یاد. انقدر هم روش حساس نباشی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام،

خب...

حرف دل...

مذهبی که باشی،چه معتدل باشی چه افراطی...

چه منطقی صحبت کنی چه بی منطق...

همیشه خیلیا نمی شنونت...

یعنی نمی خوان که بشنون‌...

اگه مذهبی بد اخلاق داریم...

خب غیر مذهبی بد اخلاق هم داریم...

ولی انگار اسم ما بد در رفته...

گناه کردیم که نمی خوایم گناه کنیم...

گناه کردیم که دلسوزی کردیم...

هروقت از رو دلسوزی حرف بزنی فکر می کنن خودتو بالاتر میدونی و معصوم...

اونا رو پر گناه و خالی از حیا...

شاید بی حیایی کم باشه...ولی کم حیایی...

خیلی زیاد شده...

کاش تو این دنیای شلوغ...

یه کم فکر میکردیم...

کاش به جای زود جواب دادن،یه سوزن به خودمون میزدیم...

کاش جای بدی و خوبی عوض نمی شد...

کاش اونی که میخواست کاری که خدا دوست نداره رو ترک کنه،لازم نبود از بنده های خدا خجالت بکشه...

کاش با حجاب بودن اتهام نبود!

هعی...

چی بگم آخه...همه فکر میکنن این حرفا مغرورانه است...

میگن به چهار لاخ مو گیر میدی؟؟؟

ای خواهر...همین جوری چهار لاخ چهار لاخ اومد بیرون که الان انقدر چهره شهر عوض شده...

ارزش زن به ظاهرش شده...

ارزشت داره میره به فنا!!

میومدن خواستگاری به هزار منت ازت بله میگرفتن که یک مرد لیاقت دیدن لبخندتو پیدا کنه...

حالا مایه اش یه دوست شدنه...

که خیلیاشم آخرش به جای خوبی نمی رسه...

می ارزه به سوراخ سوراخ شدن روح لطیف یک زن...؟

اینکه خوشگلیتو به جای خونه تو خیابون بیاری،می ارزه به تاثیرای منفیش رو خودت و جامعه ات و هم وطنات...؟

خدایی این همه بحث لازم داره چیزی که با یه مقدار تفکر و مطالعه و سوال کردن،مثل روز روشن میشه...؟

"سلام"چرا باز رفتی رو منبر...؟ بیا پایین کسی صداتو نمیشنوه...

هعی‌...

اسلامو همون طور که هست بشناس...                    همون قدر که افراط نه،تفریط هم نه!😉😉                              بشناس تا عاشق شی...❤                                         میشی...ولی آروم آروم...💖صبر میخواد  
من عاشق شدم و اون نمیدونه  اون خیلی خوبه متفاوته با اخلاقه باشعوره با فرهنگ همه چی تموم خارج ز ...

آخه شما که یه بار از نزدیک ندیدیش چطور فهمیدی که این همه خوبی داره؟؟؟

برو دادگاه ها ببین چقدر آدمای باشعور و مودب و بافرهنگ  زمان آشنایی ،  زن هاشون از دستشون ذله شدن و طلاق میخوان

عزیزم ازدواج خیلی خیلی مسئله مهمی هست

قطعا عشق هم باید باشه ولی ۹٠ درصد عقل و ۱٠ درصد عشق

میخوام بگم خدایی نکرده مثل خیلی از آدما نشی که چندسال بعد بگی ایکاش عاشق نمیشدم و...

بعد اینکه مگه ما فقط تو این دنیا قراره زندگی کنیم؟؟؟ زندگی حقیقی ما تازه بعد از مرگ شروع میشه

ازدواج زن شیعه چه موقت و چه دائم با غیر مسلمان حرام هست و باطل هست و مورد تائید خالق ما نیست در واقع هیچ عقد شرعی بسته نمیشه و روابط جنسی تبدیل به زنا و بچه ها زنازاده خواهند شد.

2731

سلااااااااااااااااام با اجازه ( استارتر جان) راضی باش لطفاً

حالا که پربازدید شده لطفا

برای سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

ریشه کن شدن ویروس منحوس

صفر شدن فوتی ها

صفر شدن مبتلا ها

موفقیت ایران در واکسیناسیون

حفظ امنیت ایران ******ریشه کن شدن اعتیاد.

ازدواج همه جوونا.باردارشدن منتظرا.سلامتی همه بچه‌ها و پدرومادرا.

برگشت حیا و غیرت و انصاف به جامعه

هم لطفا دعا کنید

و صلواتی هم هدیه به روح بلند سردار دلها ، سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و یارانشون و شهید فخری زاده و همه شهدا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج بحق الحسین

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

میترسم این بچه دار نشدنم اخر کار بده دستمون و خانواده پیله کنن که از هم جدا شین.😭😭😭😭بدون شوهرم نمیتونم ولی بعضی وقتا میگم اونم حق زندگی داره شاید باید جدا شیم تا اون بتونه حداقل پدر بشه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من عاشق شدم و اون نمیدونه  اون خیلی خوبه متفاوته با اخلاقه باشعوره با فرهنگ همه چی تموم خارج ز ...

وَلَا تَنْكِحُوا الْمُشْرِكَاتِ حَتَّىٰ يُؤْمِنَّ ۚ وَلَأَمَةٌ مُؤْمِنَةٌ خَيْرٌ مِنْ مُشْرِكَةٍ وَلَوْ أَعْجَبَتْكُمْ ۗ وَلَا تُنْكِحُوا الْمُشْرِكِينَ حَتَّىٰ يُؤْمِنُوا ۚ وَلَعَبْدٌ مُؤْمِنٌ خَيْرٌ مِنْ مُشْرِكٍ وَلَوْ أَعْجَبَكُمْ ۗ أُولَٰئِكَ يَدْعُونَ إِلَى النَّارِ ۖ وَاللَّهُ يَدْعُو إِلَى الْجَنَّةِ وَالْمَغْفِرَةِ بِإِذْنِهِ ۖ وَيُبَيِّنُ آيَاتِهِ لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَذَكَّرُونَيَتَذَكَّرُونَ

و با زنان مشرک ازدواج مکنید مگر آنکه ایمان آرند و همانا کنیزکی با ایمان بهتر از زن آزاد مشرک است هر چند از (حسن و جمال) او به شگفت آیید، و زن به مشرکان مدهید مگر آنکه ایمان آرند و همانا بنده مؤمن بسی بهتر از آزاد مشرک است هر چند از (مال و حسن) او به شگفت آیید. مشرکان (شما را از راه جهل) به آتش خوانند و خدا از راه لطف و مرحمت به بهشت و مغفرت دعوت کند و خداوند برای مردم آیات خویش بیان فرماید، باشد که هشیار و متذکر گردند.

عزیزم آیه ش رو هم برات گذاشتم که متوجه بشی خدا میگه که اگر شخصی با یه بنده منظور برده مسلمان با ایمان که هیچی نداره ازدواج کنه بهتر از این هست که با فرد آزاد کافرکه از همه جهت ها چه مالی چه زیبای و... حتی طوری باشه که آدم از این همه حسن و کمال به شگفت بیاد  ازدواج کنه...چون انسان به گمراهی و نتیجه آن که آتش هست میرسه...

این جا میخواد بگه که آخرت هزاران برابر بهتر و با ارزش تر از دنیا هست یعنی اگر کسی تو این دنیا با بدبختی و بیچارگی هم زندگی کنه ولی جایگاهش آتش نباشه برنده ست.

خیلی دلم میخواد تو دلیم دختر باشه ولی هیچکی نمیدونه جز شماها که تو امضام گذاشتم و خواهرام 

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
میترسم این بچه دار نشدنم اخر کار بده دستمون و خانواده پیله کنن که از هم جدا شین.😭😭😭😭بدون شوهرم ن ...

خیلیامون تو این سایت منتظر نی نی ایم...

ان شاءالله خدا به هممون تو بهترین وقت،بهترین بچه ها رو عطا کنه🌷🌸💐💐

اسلامو همون طور که هست بشناس...                    همون قدر که افراط نه،تفریط هم نه!😉😉                              بشناس تا عاشق شی...❤                                         میشی...ولی آروم آروم...💖صبر میخواد  
خیلیامون تو این سایت منتظر نی نی ایم... ان شاءالله خدا به هممون تو بهترین وقت،بهترین بچه ها رو عطا ...

انشالله 😔😔من شوهرم تازگیا که میشنوه همه دوستاش بابا شدن غصه میخوره میفهمم ولی به رویه خودش نمیاره .5 ساله منتظرم ولی هیچیییییی😔😭

خیلی دلم میخواد تو دلیم دختر باشه ولی هیچکی نمیدونه جز شماها که تو امضام گذاشتم و خواهرام 

آخ من میمیرم واسه نی نی دختر😍😍

شما که تو دلی دارین،

برا ماها هم دعا کنین که خدا بهمون نی نی بده🌺🌺

ته دلم اتیش میگیره وقتی مادرمو لحطه خداحافظی گریون دیدم دلم داغش تازه میشه چرابیشتر بغلش نکردم ۵سال منتظر دیدنش باشی یه هویی خبربیاد که توتصادف خونریزی مغزی کرده وفوت شده بیشتر ازون اتیش میگیری که بشنوی چشاش هرکاری میکردن بسته نمیشده و یکی بگه چون چشم براه دخترش بود چشماش بسته نمیشه چرا اینقدر دنیا بدکرد باهام مامان عاشقتم هرروز هرلحظه بعد دوسال اسمتو میشنوم خندهات یادم میاد چشام بارونی میشه مگه داریم بهتر ازمادر مگه دارییم خوشبححالتون مادر دارین قدرشو بدونیدچون ارامبخش ترین چیز دنیا رو خدابراتون داده 😔😔😔😔قدردان مادر باشین 

دعا کنید شوهرم بمیره راحت شم

منم همش دعام اینه یا من بمیرم راحت شم یا اون بمیره راحت بشم بقران اینقدر قسط دارم ی هزاری پول هم ندارم  هرچی تو خونه نداشتم میگفت برو قسطی بردار میرفتم برمیداشتم من خاک تو سر حالا پول نمیده برم پس بدم اگه نداشت غمی ب دلم نبود ماهی شش هفت میلیون حقوقشه ولی حیف ک خسسسسسیسسسس خیلی خسیسسسسس

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
دکتر بهم گفته باید سقط کنی داعونم داغونم

نکن دکتر کرد...😐

اللهم عجل الولیک الفرج ، اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم اغفر المومنین و المومنات اللهم صل علی الانبیا و المرسلین، استغفرالله ربی و اتوب علیه. میدونی چقدر ثواب بردی؟ خلاقیت رو دوست دارم همه ایده ها حق تفکر رو دارند به ویژه ایده های انتزاعی ،  
دکتر بهم گفته باید سقط کنی داعونم داغونم

نکن دکتر غلط کرد...😐

اللهم عجل الولیک الفرج ، اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم اغفر المومنین و المومنات اللهم صل علی الانبیا و المرسلین، استغفرالله ربی و اتوب علیه. میدونی چقدر ثواب بردی؟ خلاقیت رو دوست دارم همه ایده ها حق تفکر رو دارند به ویژه ایده های انتزاعی ،  
2706