2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهره من وقتی فهمید دختره،. جا خورد باورش نمیشد،. الان دخترمونو میپرسه، با دنیا عوضش نمیکنه، نصف شب یه گریه الکی بکنه بالاسرشه، توام جدی نگیر بزار دنیا بیاد اون موقع ببین براش چکارا که بکنه

2731

اه بی فرهنگ .تقصیر خانوماس که ۹ ماه سختی رو به جون میخرن برای همچین مردایی بچه بیارن .بگو برو خداتو شکر کن بچه دار شدیم.بعدشم دعا کن خدا سالمشو بهمون بده.دختر مسر نداره که

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738

وقتی خوابه ی لگد محکم بش بزن بعد خودتو بزن بخواب 

مشکلی حل نمیشه ولی دلت ک خنک میشه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

خدا هر کی رو دوست داشته باشه خونشو بی دختر نمیزاره تبریک میگم نه شاید بخاطر چیز دیگس فک نمیکنم بخاطر جنسیت بچه باشه حساس شدی شاید

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

اسی عزیزم.مثل من.بچه اولم دختربود وقتی رفتیم سونو شوهرم فهمید دختره یکروز کامل باهام صحبت نکرد.الان جونش و نفسش و همه زندگیش دخترمونه☺

خدایا قربونت برم تا تو بخوای به داد من برسی من به تو رسیدم....

ما سه تا خواهریم و ی داداش 

سومیه ک دنیا اومد همه فکر میکردن بابام ناراحته و ... حالا دیدن از همه بیشتر دوسش داره 

شوهر شما هم اول ناراحته ولی ب دنیا بیاد عاشقش میشه 

امیدوارم بچه اول نباشه ک شوهرت ناراحت شده

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

شده باشه

ذنبا به اخر نرسیده که چرا ایتقدر حساسی 

بلاخره هرکسی یک جنسیتی دوست داره

همسر منم سر اینکه پسره پکر شد و ناراحت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706