2752
2734
عنوان

قانون جذب و معجزه هااااش

| مشاهده متن کامل بحث + 2374 بازدید | 87 پست

من دیدم حسم داره افت میکنه با این تاپیکااا اینو زدم ی چند تا جمله توپ بگین بخونم حال کنم عاغا

من بیشتر از شریفی استاد عرشیانفر و دوس دارم تو اینیستا ..‌تلکرام همه جا هستن کافیه سرچ بزنین!

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترا ساب هم گوش بدین عالیه

من تازه شنیدم قطعا با ارتعاش فرستادن ب مغزه درسته؟؟ی توضیح بده

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

عاغا دوره رو میگن باید هزینه شو بدی بهاشو بدی تا برات خوب باشه..کپی میکنین از هم لااقل قول بدین پولدار شدین هزینه شو ب اساتید بپردازین😬😁😁😍😂

بچها نوشتن اهداف هم عالیه من جواب گرفتم

نون و القلم...آیه قرآن ...قسم خورده به قلم

دقیقا

بنویسید تا اتفاق بیفتد!

از کلام تو بر تو حکم میشود!

حرف منفی حرام ممنوع کنین به خودتون!

قطعا نتیجه میده ...بزن ب بی خیالی برا پرپشتی موهات شکرگزاری کن دست بکش رو موهات قرزون صدقه برووو

انشاالله انشاالله انشاالله 

قبلا موهام خیلی خیلی خیلی پر بود 

جنس موهام نرمه و یه زیبایی خاصی داره هر کی می بینه میگه چه قشنگن بعد شروع میکنه ریختن ، الان چند ساله شدید داره میریزه بهتر شده بود تا اوون روز دوباره یه نفر گفت و شدید ریخت جوری که یه خاک انداز پر مو از تو شونم کشیدم بیرون 

خیلی ناراحتم الان واقعا کچل شدم

توکلت علی الحی الذی لا یموت
ممنونم گلم انرژی مثبت گرفتم از تاپیکت

اوف فدات بشم توام بگووو بخدا گفتن این جمله ها خوندنش معجزه س

انشاالله انشاالله انشاالله  قبلا موهام خیلی خیلی خیلی پر بود  جنس موهام نرمه و یه زیب ...

گلم ارتعاش چشم زخم میتونه رو مو اثر بزاره ...عود صلیب یا عود چشم زخم بگیر دود کن حتماا و امااااا اگ ارتعاشت بسیار بالا باشه تاثیری روت نمیزاره ...عاشق موهات باش شب و روز شکر کن حست خوب باشه موقع شکرگزاری ن نگرانی و ترس ک برعکس ج میده

دوستان اگر شد ی گروه بزنیم دور هم جمع شیم  توش  فایل انگیزشی و اینا تجربیاتمون بزاریم

من موافقممم

نون و القلم...آیه قرآن ...قسم خورده به قلم دقیقا بنویسید تا اتفاق بیفتد! از کلام تو بر تو حکم میش ...

آها خواستمون رو باید حتما بنویسیم ؟؟؟ 

حالا عزیزم من اعتقاد دا رمااا ولی فکر نکنم این آیه قران ربطی به قانون جذب داشته باشه هااا

توکلت علی الحی الذی لا یموت
2706