2737
2739

من هفته یازدهمم و قبلا هم مشکل اضطراب داشتم الان حالم خیلی بده همش  افکار منفی و ترس میاد سراغم  تپش قلب میگیرم و تو دلم خالی میشه . دلم برای نی نی م میسوزه ه فکر میکنم دارم  بهش آسیب میزنم 

به دکترتون بگید دارو میده ولی باید سعی کنید فکر و خیال منفی رو از خودتون دور کنید.قران و نماز آرامش میده و صحبت با مادری باردار هم کمک میکنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم برای کنترل اضطراب هیچی بهتر از تو جمع بودن خوب نیس تنهایی تشدید میکنه اضطرابو باید حواست پرت بشه منم دارم ی مدته سعی میکنم بیشتز با اطرافیانم باشم خودم احساس میکنم بهتر شدم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

منم خیلی اضطراب دارم بارداری پوچ داشتم همش میگم نکنه باز قلب تشکیل نشه

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

خواهر منم مثل تو اضطرابی بود وتوی دوران بارداریش برای کم شدن استرس و اضطرابش هفته ای یکبار میرفت پیش روانشناس و خیلی هم موثر بود 

اگر استرس دایم داشته باشی به بچه هم منتقل میشه 

خواستی بهم پیام بده شماره دکتر روانشناس خوب دارم بهت بدم خودم الان تحت نظرش هستم آنلاین وقت میگیرم با تماس تصویری حرف میزنیم 

اگر راهی نبود راهی بساز ...