2733
2739
عنوان

حس میکنم قرصای اعصاب داره خنگم میکنه😓😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 132 پست
اره فدات شم ممنوون😚😚🖤🖤☘☘ اون ی تیک پستم جواب میدی خیلی مهمه ! همونی گفتم با ی تیک کاغذ کاردانی چ ...

والا بخدا ممكن هست برات فرصت شغلي پيش بياد اون موقع پول باباتم ك انقد نگرانش هستي ميدي 

تا اون موقع هم سني نداري ٢١ هستي تصميم ميگيري شايد خاستي بري ي رشته جديد شايدم همينو ادامه بدي شايدم ازدواج كردي شايدم عاشق شدي گفتي گور باباي درس  

تمرکز رو کم میکنن...فلوکس یکمم اهمیت امور رو تو چشم آدم کم میکنه. تقلب نمیشه کرد؟کتاب وا کنی؟

حال و حوصله تقلبمم ندارم 

واسم مهم نیست 

بر فرض من این مدرک کاردانی رو بعد دو سال با زحمت بگیرم و اونم با میلیونها پول رفته و ب حلق دانشگاه ازاد ریخته چی نصیبم میشه ؟؟ خب من چ جوری امید داسته باشم ب اینده این بیماری نیست در حیقیت ی حقیقت تلخه همین

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسردگی از کی شروع شد؟ به خاطر اینه که رشته ای که میخواستی قبول نشدی؟  اگه افسردگی به خاطر رشت ...

از همین الان ببین باخودت چند چندی برا رشته تجربی سردرگمی فایده نداره باید بدونی هدفت چیه چون تلاش میخاد

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
شايد تا اون موقع ي اتفاق بهتري افتاد فعلا اين مرحله رو سعي كن بگذروني

خیلی ناامیدم اصلا حق من از زندگی این نبود 

از بس کارت کشیدم واسه دانشگاه خسته شوم 

زندگی هیچ ارز ش و قیمتی ندارخ اونم زندگی من

اگ مادرم نبود ی ثانیه هم نبودم

نمیدونم ی فیلم ترکی هست ی خانومه اسمش زلیخاست فقط بخاطر بچش زندگی مسخرش رو تحمل میکنه منم همینحور

2731
حال و حوصله تقلبمم ندارم  واسم مهم نیست  بر فرض من این مدرک کاردانی رو بعد دو سال با زحم ...

تو الان اين درسا رو ثبت نام كردي همينا رو بخون سعي كن تو همين خوب باشي حس بهتري پيدا كني زندگي مجموعه اي از حسهاي خوب هست همونطور ك نمره كم گرفتي عصبي شدي نمره خوبم بگيري حالت خوب ميشه حتي شده چند دقيقه

والا بخدا ممكن هست برات فرصت شغلي پيش بياد اون موقع پول باباتم ك انقد نگرانش هستي ميدي  تا اون ...

هیچ حسی ب هیچب ندارم

ن عشق ن شوهر ن هیچی فقط ی دلیل واسه زندگی دارم اونم ننمه

اگ مامانم میزاشت ب خداا قسم میرفتم تو بیمارستان واسه کرونایی ها 

2738
همه اوناییی ک این رشته رو خوندن و همه اونایی ک نخوندن این رشته رو میگن مسخره ترین و چرت ترین

تجربی بودی؟ 

رتبت چند بود 

والا من دوستم بهداشت محیط خونده 

الان سر کار میره 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
فلوکستین یکی از کاراش لاغر کردنه پرخوری عصبی رو از بین میبره دکتر برای لاغری هم حتی میده

مهم نیست عزیز ...بل اینقده لاغر شیم بمیریم

تو الان اين درسا رو ثبت نام كردي همينا رو بخون سعي كن تو همين خوب باشي حس بهتري پيدا كني زندگي مجموع ...

اخرش چی ؟؟

این فکرا باعث میشه من بیوفتم درسا رو 

واقعا اخرش چی ؟

از همین الان ببین باخودت چند چندی برا رشته تجربی سردرگمی فایده نداره باید بدونی هدفت چیه چون تلاش می ...

هدفم مشخص بود ک نشد 

خب الان نداري ميگم شايد بعدا داشتي 

هعیییییییی اصلااااا حسم گرفت برم گریه کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تا همینجا هم مرسی گلم 🖤🖤🖤

تجربی بودی؟  رتبت چند بود  والا من دوستم بهداشت محیط خونده  الان سر کار میره

من از بهداشت متنفرم 

رتبم افتضاح 😔

2706