2733
2739
عنوان

بچه های اقدامی بیایین ازتون سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 45 پست
امین عزیزم مشکل ت چیه 

مشکل من تنبلی تخمدان الان که دکتر گفت تو اماده ای بازم حامله نمیشم نمیدوتم مشکل از کجاس 

تو یه مطالب خوندم که بعضیا مشکل گردنه رحم یعنی لوله هاشون بستن و جراحی میشن بعدش الان میترسم اون مشکل و داشته باشم 

همسرمم تو همین روزا میره از بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند بود اندازه اش؟؟ اقدامی هستی؟؟ مشکلت چیه؟؟؟ 

16 بود اندازه اش الان یادم نیست ولی دکتر گفت بالغه و فک کنم 9 میلی بود نمیدونم چند بود 

الانم خونه خودم نیستم که برگه سونو رو ببینم 

ولی دکترم گفت تو اوکی هستی 

بازم کلومفین و استرومایرین نوشت برام

2731
خدا به من رحم کرده ها 😄😄😄 نه پریودام منظمه.... نه میدونم وقت تخمک گذاریم کی هس... بعد از چن سال ...

خداروشکر عزیزم ان شالله بسلامتی برای منم دعاکن

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
خوب شدین ؟

اره عفونت خیلی بهتر شد ولی تا ۱۷روز نزدیکی نکردم واینکه کلی قرص بهم داد

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
مشکل من تنبلی تخمدان الان که دکتر گفت تو اماده ای بازم حامله نمیشم نمیدوتم مشکل از کجاس  تو ...

عزیزم مشکل هورمونی نداری من یکسال اقدام بود دکتر عوضی تشخیص نداده بود پرولاکتین بالاست عفونت شدید رحمم داشتم 

2740
مشکل من تنبلی تخمدان الان که دکتر گفت تو اماده ای بازم حامله نمیشم نمیدوتم مشکل از کجاس  تو ...

دیگه یک ونیم ماه پیش دکترمو عوض کردم فهمیدم پرولاکتین بالاست یک ماه قرص کابرگولین خوردم بعدش امپول را زدم که این فولی ها رو دارم حالا این اقدامم ببینم چی میشه

اندازشون خوبه آمپول تخمکرو آزاد می کنه نزدیکی داشته باش وتا صبح از جات بلند نشو ان شالله میگیره

ان شالله عزیزم مرسی که بهم امید دادی ان شالله برام دعا کن و به هرچی میخوایی برسی

اندازشون خوبه امپول فقط باعث میشه ازاد بشن

مرسی عزیزم دعا کن برام ❤

تست پاپ اسمیر حتما بده با تشخیص دکترم یخ گذاری بد نیست سر خود انجام نده ان شالله که به آرزوخات میرسی 

16 بود اندازه اش الان یادم نیست ولی دکتر گفت بالغه و فک کنم 9 میلی بود نمیدونم چند بود  الانم ...

مال من گفت ضخامت هشت میلی نمیدونم منظورش همین بود من روز یازدهم پری سونو دادم روز دوازدهم پری ام سر صبح آموزش hcg رو زدم بنظرت امکانش هست 

2706