2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من؟

آره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
@ماما_کرج     @حسنیوسف     @حسنیوسف۰    

چی میگی؟؟😐😐

شما اول ببین اصلا باردار هستی یا نه.بعد برو زیرنظر یه پزشک

بعدم اینی که شما پرسیدی چه ربطی داره؟؟😐😐

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
چی میگی؟؟😐😐 شما اول ببین اصلا باردار هستی یا نه.بعد برو زیرنظر یه پزشک بعدم اینی که شما پرسیدی چ ...

اره باردارم مثبت شد بیبی 

سوالمو پرسیدم نمتونی بفهمیش تایپ دوبارشم متوجه نخواهی شد پ بیخیال

عقلمم میرسه زیرنظر پزشک برم سوالم موقتی بود تا هنوز نرفتم

نمدونستم آمپول زنی فکر کردم مامایی

2740
اره باردارم مثبت شد بیبی  سوالمو پرسیدم نمتونی بفهمیش تایپ دوبارشم متوجه نخواهی شد پ بیخیال ع ...

واه واه چقدر بی ادب

نه اتفاقا مامام.ولی به قول اون کاربر...... جه ربطی به شقیقه داره؟؟

خودت برو بخون ببین خندت نمیگیره؟؟

اولا خانما توی همه روابطشون ارگاسم ندارن

دوما تشکیل قلب جنین ربطی به رابطه یا ارگاسم نداره.مشکل ژنیتیکیه خود نطفست

سوما اگه بارداری پرخطر باشه باهمون رابطه حتی اگه ارگاسم تباشه ممکنه سقط بشه.

فهمیدی یانه؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
واه واه چقدر بی ادب نه اتفاقا مامام.ولی به قول اون کاربر...... جه ربطی به شقیقه داره؟؟ خودت برو بخ ...

شقیقه کجای متنم داره ؟

بی ادبانه بود براتون ؟کسی ک متوجه نشه لابد اطلاعات نداره دیگه من فکر میکردم مامایی شما 

اکثرا متوجه شدن غیر شما ..گفتم لابد اشتباه متوجه شدم مامایی 

نیاز ب زحمت شما نبود ماماکرج عزیز پاسخ دادن ممنون

شقیقه کجای متنم داره ؟ بی ادبانه بود براتون ؟کسی ک متوجه نشه لابد اطلاعات نداره دیگه من فکر میکردم ...

باشه دیگه ریپلای نکن.حیف وقت ادم