2733
2739
عنوان

کیک تولد درست کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دستورشو بزار واسم .پف کرد؟؟اتفاقا میخوام امشب کیک درست کنم ولی بلد نیستم توی نتم معلوم نیست چجو ...

باشه 

من با لیوان پیمانه میگرفتم هر دولیوان آرد یه لیوان شکر با یه لیوان سر پر شیر نصف لیوان کمتر هم روغن بادویا سه تا تخم مرغ و پکینگ پودر و وانیل از هر کدوم یه قاشق مربا خوری 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2728
عزیز دستورشو بزار واسم .پف کرد؟؟اتفاقا میخوام امشب کیک درست کنم ولی بلد نیستم توی نتم معلوم نیست چجو ...

اونایی که گفتم موادشه اول اراد رو با پکینگ پودر قشنگ الک کن تا بهتر پف کنه کیکت بعد شکر رو قاطی ارد کردم 

تخم مرعارو تویه کاسه شکستم هم زدم با هم زن دستی وقتی هم زدم شیرو قاطی کردم با روغن وانیلو هم اضافه کردم هم زدم وقتی قاطی شد به ارد اضافه کردم خمیری کش دار شد  قالبمو چرب کردم توش ارد ریختم که کیکم به قالب نچسبه گذاشتم تو فر با دمایه ۱۸۰ درجه وفتی میخایی بفهمی پخته یانه یه سیخ خلال دندون فرو کن اگه کیک بهش چسبیده بود که بزار هنوز بپزه اگه نچسبیده بود درش بیار پخته

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
اونآیی ک رو کیکت و دورش ریخته بودی چ بود؟ 

اون شکلات رنگیا تو قنادیا پره هرشکلی دلت بخاد داره من رفتم خریدم اوردم ریختم روش 

2738
من خیلییییی خوشم اومد لعنتی باریکلا بهت😍😍😍😍

جدییی😍😍😍😍

واای چ عالی حتما درست میکنم❤❤❤خیلی ممنون

فدات انشالله خیلی خوشمزه بشه