2733
2739

دیوونه شدم انقد ک بهش فک کردم

فرض کنید تو یه رابطه عاشقانه ی خیلی خوبین ک خودتونم باورتون نمیشه  به حسی ک دارید شک میکمید خیانت میکنید اما میفهمید ک حسی ک به اون طرف دارید واقعیه و هیچکس رو به اندازه ی اون دوست ندارید و نیاز اول زمدگیتونه

اگه طرف چیزی بخواد یا حرفی بخواد بشنوه که ته ولش قرص شه ک دیگ این اتفاق نیوفته 

اگ شپا باشید چیکار میکنید یا چی میگین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هیچ وقت خیانت نمیکنم اگه خیانت ببینم نمیبخشم گناه بزرگیه 

ولی اگه نمیدونه و قرار نیس بفهمه نگو تا عذاب نکشه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببخشید ولی من خودم دیگه با هیچی ته دلم قرص نمیشه، وقتی توی بهترین حالت این خیانت اتفاق افتاده وای به حال شرایط سخت.

به نظرم قبل از مطمئن کردن طرف، با خودت روراست باش و تکلیفت رو با خودت روشن کن. زندگی بالا و پایین زیاد داره.

خیانت عمیق تر از این حرفاس، فرد خائن اختلال شخصیتی داره و طرف مقابل اگه عاقل باشه ترکش میکنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706