2737
2739

راحت باش اسی  و از زندگی لذت ببر

خانمها بفرمایید👇

https://uupload.ir/files/ohvi_۲۰۲۱۰۱۲۴_۰۰۳۰۳۴.png

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون حوصله درس خوندن ندارم  درس هیچی نخوندم میخام امتحان ندم امروز اولیش بود ندادم

خوب، یه راه پیدا کن برای حذف ترم کردن.

چرا درس نخوندی، کلی زحمت کشیدی تا دانشگاه قبول شی؟

اینجوری درسات صفر میشه و به سختی میتونی معدل کلت رو بع حداقل برسونی. یا کلا درس دوست نداری، یا از رشته خوشت نمیاد تکلیف خودتو روشن کن اینجوری خیلی اذیت میشی هم روحی و هم به لحاظ قانونی و اداری.

2731
گ افسرده بودم موقع انتخاب رشته تصمیم احمقانه گرفتم بدم میاد از دانشگا 

خب درس بخون شاید در آینده بدردت بخوره شاید آیندت عوض شه بهتر شه

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

دیگه نمیتونی جبران کنی دوست من یه امتحانو نرفت بده صفر شد همون کلی معدلشو آورد پایین.

برو بیشتر استادا همین که بری حداقل ۹ رو بهت میدن اینطوری شاید ترمهای بعد بتونی جبران کنی ولی اگه نری همشو صفر میگیری نمیشه دیگه.

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...