2737
2739
عنوان

این سر دردا خطرناک نباشن برام. کمکم کنید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 22 پست
هزینش نمیدونید چقد میشه

ام آر آی بدون نسخه متخصص نمیگیرن ازت یه ویزیت باید بدی که فکر کنم حدود ۷۰ باشه واسه متخصص و یه ام آر آی که اگه بیمه داشته باشی بیمارستان دولتی حدود ۶۰تومن با لباس و آمپولش میشه بدون بیمه ام حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم

احتمالا شمام میگرن داری اونم درمان نسبی داره و دارو میدن که حملاتش کمتر بشهبعضی از  متخصصین بیهوشی این بیماری رو درمان میکنن و مغز و اعصاب هم فکر کنم بتونه کمک کنه ولی جای نگرانی نیست حتما برو یه ویزیت 

2728
نه دارو خاصی نمیخورم کدیین موقع سردر تو اطاق تاریک میخوابم حالت تهوع بهم دست میده از فشار سردرد اره ...

پروپرانول10 اونموقعها بخوراگ مشکل اسم ندارید ودرکنارش یه مسکن و واسه تهوع هم دمیترون ..اگه هم شدیده ارگاتامین وسوماتریپتیان اینا ک دکتربایدبده 

کاربراقا...
ممنون از راهنماییت  کلا من پرانول روزی یه دونه میخورم دو تا دارو اخر چی هست ارام بخشه

اوناواسه سردردای میگرنی هست دکتربایدبده وجواب میدن پرو سعینکن هر روزبخورید افسرده میکنه

کاربراقا...
2740