2737
2739
عنوان

من طبیعیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 84 پست

اااای تو چقدددد شبی منی😂😂 

عزیزم یه جا تگم کردی ببخشید دیر رسیدم 

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
اااای تو چقدددد شبی منی😂😂  عزیزم یه جا تگم کردی ببخشید دیر رسیدم

قربونت😍

خواهش عزیزم😉😉

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت😍 خواهش عزیزم😉😉

😍😍😘

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

@سمستثمثنث    

چرا تایپکتو قفل کردی

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2728
از توهیناشون خوشم نیومد خیلی بی وجدانن🙃

بیخیال اونا

نکنی این کاروهااا

باشه 😔💔 سعی میکنم ب دوستم دیگه پیام ندم خیلی نامرده 

سعی نکن حتما قطع رابطه کن تو سن حساسی هستی

ممکنه قبول کنی یهویی

نکنی اینکاروهااا 

2738
باشه ❤❤ممنون🙃❤

😉💜

هر کمکی خواستی در خدمتم