2752
2734
عنوان

مامانای شهریور ۹۰ بیان از کارای نی‌نی‌هاشون بگن

| مشاهده متن کامل بحث + 466414 بازدید | 10735 پست
سلام نینا جون
من مشغول کار خودم بودم .دیدم نق میزنه ،نگاه کردم دیدم برگشته بود،منم رفتم برگردوندمش و کلی ذوقشو کردم.البته قبل از اون بعضی وقتها موقعی که میدیدم میخواد برگرده ،کمکش میکردم که برگرده ولی میترسیدم که خدایی نکرده بلایی سر دستش بیاد.خواب دخترم هنوز تنظیم نشده،بعضی وقتا شبا بیدار ه ولی 4روزی میشه که شبها بهتر میخوابه ولی روزا کلهم بیداره.شیر خودمو میخوره.شما چی؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی خوبه مامان آسا جون. خواب گلپسر من بد نیست.شب ساعت ۹.۳۰ ۱۰ می‌خوابه یکی‌ دوبار شاید بیدار شه شیر بوخوره. می‌خوابه تا ۶.۳۰ ۷ صبح. منم شیر خودمی بش میدم.
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
دوستان یه سوال غیر نی‌نی .شما چقدر تو بارداری چاق شدید؟ از کی‌ رژیم میگیرید؟
نینا جان ان شاءالله که وقتی واکسن پسملتو زدی راحت باشه و بیقرار نشه.
من 18 کیلو اضافه کردم.الان 68 کیلو هستم .وزن قبل از بارداری 60 کیلو بود.
تو فکر رژیمم نیستم .چون دارم شیر میدم.شما چی؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=155574

شو لباس کودک و لباس برای مامانای گل و لباس مجلسی مشترک بامامان لوبیا سعادت اباد علامه جنوبی روز 5 شنبه

ساعت 11 -3 دوستان عزیز هر کس سوالی داشت میتونه با شماره 09381554314 تماس بگیره یا اس ام اس بده

عزیزان جنسای جدیدم رسیده مامانای گل این هفته شو یه نکته مثبت داره و اون اینه که شما میتونید با یه بار تشریف

فرمایی کلی از لباسهای جدید رو ببیند .

مامانای گل جوراب شلواری دخترونه هم رسید برام
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
مرسی‌ مامان آسا جون من ۲۲ کیلو از قبل بارداریم اضافه کردم البته من چون ویار شدید داشتم تا ۵ماهگی ۶ کیلو کم کردم شدم ۴۹ کیلو بعد از اون موقع ۲۸ کیلو اضافه کردم.قبل بارداریم ۵۵ کیلو بودم با قد ۱۶۶.الان ۶۸ کیلو هستم.ایروبیک هم میرم ولی‌ از ۳هفته بعد از زایمانم همین ۶۸ کیلو موندم.غذامو یه روز کم کردم شیرم کم شد واسه همین نمیتونم رژیم بگیرم.دارم دیوونه میشم ،حالم از هیکلم به هم میخوره:(
سلام دوست جونا من امروز رفتم واکسن ۴ماهگی نینیم رو زدم فعلا که خوبه. خدا کنه تا شب تب نکنه.ولی‌ این دفعه نسبت به واکسن ۲ماهگیش کمتر گریه کرد
مجاری اشکی ، مجاری باریکی هستند که وظیفه انتقال ترشحات چشم به داخل بینی را بعهده دارند . گاهی ممکن است در هنگام تولد یک یا هر دو مجرای اشکی ، بعلت تجمع سلول های مرده بصورت نسبی مسدود شوند و بنابراین ترشحات اشک نمی توانند از این طریق تخلیه شوند و در نتیجه نینی به طور دائمی اشک ریزش دارد .
2706