2733
2734

اسی باچه خانواده بی فرهنگ وبی اصالتی وصلت کردی😑😑😑

جای تاسف داره مادرکه اون باشه وای به حال بچه هاش🤐

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه من جای جاریت بودم زرنگ بازی در میاوردم میگفتم خب که چی مادرمه بگه چه عیبی داره تو چرا میسوزی کاری میکردم مادرو دختر تا اخر عمرشون از هم نفرت داشته باشن منم راحت بی دردسر زندگیمو میکردم دیگه کسی نبود که جمع بظن پشت سرم حرف بزنن 🥴

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
نمیدونم چرا حس میکنم قضیه این نیست  جاریت از یه جا دیگه دلش پره دنبال بهونه بوده قهر کنه

نه بابا یکی به من بگه مخمل اول یه سکته میکنم بعد اگه انشالله زنده موندم قهر می کنم😅😅

2742
اگه من جای جاریت بودم زرنگ بازی در میاوردم میگفتم خب که چی مادرمه بگه چه عیبی داره تو چرا میسوزی کار ...

بابا مادر دخترن مورد داشتیم تا پای بنزین ریختن سر هم رفتن بعد آشتی کردن بی تربیتم باشن از این به بعد دیگه هی باید بگن بگن تو که مششکلی نداری ما شانس نداریم😂😂

2740
جاریت اگه حاضر جواب بود باس میگفت دلت میاد بهم این حرفو بزنی مادربزرگه آخه شمام خیلی شبیه مادربزرگه ...

بابا ولش بعد بشینن با هم دسته جمعی همگی بخونن خونه ی مادربزرگه هزار تا قصه داره ....😂😂😂

نه بابا یکی به من بگه مخمل اول یه سکته میکنم بعد اگه انشالله زنده موندم قهر می کنم😅😅

اخه من خودم معمولا جواب میدم ، اون لحظه یا سکوت میکنم و در حدی قطع رابطه میکردم که به غلط کردن بیفتن !!! 

اما گریه رو که کلا مخالفم 

اون شهر بد بخت هم گناه داره اخه طفلی 

اخه من خودم معمولا جواب میدم ، اون لحظه یا سکوت میکنم و در حدی قطع رابطه میکردم که به غلط کردن بیفتن ...

آره می دونی بستگی به مدل خانواده هم داره اگه از اونا خانواده هان که بمییییرنم تو روی هم چیزی نمیگن خیلی بد شده عمق فاجعه بستگی به تیپشونم داره 

ولی راست میگی خیلی بده شوهره هاج واج هیچ کار نکرده هم باید بره خونه ننش هم طلاق بگیره

گریه رو منم مخالفم حتما از دسش در رفته . قهر کنه طلاق بگیره نگیره ولی گریه نه

2706