2733
2734

مادرشوهرم دوسال پیش ک تازه عروس گرفته بودن پیش خواهرشوهرم  گفته بود عاطفه انقد چاقه از در رد نمیشه قیافشم شبیه مخمل توکارتون خونه مادربزرگس

بعد گذشت تا خواهرشوهرم چندوقته بامادرش دعوای بدی کرده و باهم قهرن

چندشب پیشا مادرشوهرم کل دخترو پسراشو دعوت کرده بود شام خونش جز این خواهرشوهرم

خواهرشوهرمم بدون دعوت باعصبانیت جمع کرده بود اومده اومد خونشون و مادرش تادیدش گف گمشو از خونم بیرون جاریم پاشد مادرشوهرمو ببره اتاق

یهو خواهرشوهرم باصدای بلند جوری ک همه شنیدن گفت عاطفه انقد سنگ اینو نزن به سینت این همیشه میگفت عاطفه انقد چاقو خپله از در رد نمیشه و قیافشم شبیه گربه  مخمله

جاریم گریه کننان قهرکرد رفت خونشون برادرشوهرمم خونش راه نمیداد

حالا با جاریم امروز صحبت میکردم میگفت داره کارای طلاقشو انجام میده!چقدر باهاش حرف زدم گفت دیگه برای من تو خانوادشون احترام و ابرویی نمونده😶😑😣

دورازجون شماباشین طلاق میگیرین بخاطر همچین قضیه ای؟

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣

مخمل😂😂مادر شوهرت چ ذهن شيطوني داره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

🤣

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا شباهتی به مخمل داره؟

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2738

حرف بادهواس اگ قرارباشه بخاطرحرفای خانواده شوهر طلاق گرفت ک ازدواج نکنیم بهتره

اصن پیش قاضی دلیل طلاقشو بگه احتمالا خودقاضی خندش میگیره

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706