2733
2739
عنوان

راه حاجت روایی ذکر دعا و ختم مجرب بگین اما چله خیلی سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره باهوش بود پولشو میداد دست تو 😂

ایدیت پیش مه گلم کاری میکنم که خودش بیشتر ازت دور بشه ویکی ازتو سرت باهاش ازدواج کنه ببینی دلسوزی

من اهل دشمنی نیستم ولی اگه کسی این حرفا رو بگه کاری میکنم از گردتت پشیمون بشی

2731
آیدین پیش مه گلم کاری میکنم که خودش بیشتر ازت دور بشه ویکی ازتو سرت باهاش ازدواج کنه ببینی دلسوزی م ...

آیدین کدوم خریه ؟!

اشتباه گرفتی خدا شفات بده من اصلا ایدین نمیشناسم 

تو برو ی دعا ب حال خراب خودت کن 

ایدیت پیش مه گلم کاری میکنم که خودش بیشتر ازت دور بشه ویکی ازتو سرت باهاش ازدواج کنه ببینی دلسوزی م ...

جهنم هر کاری عشقته بکن تو اصلا خودتم تو کاره خودت موندی من امیدم ب توعه مگه ک ازتم بترسم هررری بابا 

2740
من که خیریه باز نکردم اکسیو مجبور ب کاری نمیکنم گلم☺

عجب!

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
ایدیت پیش مه گلم کاری میکنم که خودش بیشتر ازت دور بشه ویکی ازتو سرت باهاش ازدواج کنه ببینی دلسوزی م ...

تو فک کردی خدایی ی ادم عقده ایی هستی لای تاپیکا میچرخی بخاطر پول سو استفاده کنی 

باشه کاری میکنم از سرد دو گره های زندگیت خلاص نشی تا بیایی تو تل معذرت خواهی کنی فاطمه خانم همون ترم ...

بجهنم برو هر ...دلت میخاد بکن دیگه ام ریپلای نکن !

منم از تو و امثال تو نمیترسم چونکه من هم نماز میخونم هم اعتقادم ب خداس 

توام شیطانی 😈