2733
2734
عنوان

بیاین بگید کدوم لباس رو برای خواستگاری بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 9043 بازدید | 397 پست
https://uupload.ir/files/xmr6_۲۰۲۱۰۱۲۳_۱۷۰۱۲۸.jpg https://uupload.ir/files/6bj9_۲۰۲۱۰۱۲۳_۱۷۰۱۰۶.j ...

اون کراوات رو دربیار

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سگ سبیل تو تگم کردی هااااااااااع  مردک تازه قاطی خانوما بودی پ😏😏😏😏

میخواستم امتحانت کنم که خداروشکر سر بلند بیرون اومدی😏

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
اون کراوات رو دربیار

چشم 😂

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
2728
به تاپیک قبلی مراجعه شود

خوندم ولی این حد از احساسات برام غیر قابل باوره😐

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
چشم 😂

چشمت بی بلا

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
با کمال احترام اصلا هیچ کدوم خوب نبودن کاش سومی رو هم تن خورش رو میزاشتین مثل اینکه یه کت مشکی ام ...

الان میزارم

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
2738
خوندم ولی این حد از احساسات برام غیر قابل باوره😐

لوسه لوس

لوسه لوس

😂دیگه خودتون لوسش کردین دیگه واسه داداشش خودش و لوس میکنه

ب شدتتتت پیشنهاد میکنم بری یچی دیگه بخری شلوارمشکی کفش مشکی کمربندم مشکی فقط پیراهن رنگی باشه 

نه بابا کت و شلوار اولی بهترن اینا باید ساعت ۸ برن شاعر میفرماید دیگه دیره دیگه دیره😂

یاد بگیر

اینا خواهر برادرنا😐