2752
2734
عنوان

بارداری بلافاصله بعد از زایمان 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 44195 بازدید | 50 پست
یکی از فامیلامون دو تا پسر شیر به شیر داره  ۱۱ ماه اختلاف سنی دارن

خب دیگه قضیه همون قضیه ست

البته همیشه صدق نمیکنه ۹۰درصد زیر یکسال اینطوره

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نگران نباش فک نکنم به این زودی بشه تازه میگی جلوگیری هم داشتی پریود شده بودی؟من ده ماه بعده زایمان پ ...

راستش همون بعد بعد رابطه رفتم دستشویی دیدم خونریزی کردم و پریود شدم حالا نمیدونم این تاثیری داره یانه

کاربری قبلی ام😉تیکر یکسالگی گل پسرم❣️

اگر شیر نمیدید احتمالش کمتره اگر شیر میدید پریودتون هیچ حساب و کتابی نداره . اگر خیلی نگرانید بی بی بذارید ولی به نظر من بعیده 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
من چهار ماهه بعد حامله شدم البته شير نميدادم شنيدم ب شير دادن ربط داره ك زود حامله بشي يا ن

سلام عزیزم ببخشید میشه لطفا بگید بعد از زایمانتون که مجدد باردار شدید چطوری بود دوره بارداری خدای نکرده براتون مشکلی پیش نیومد اذیت نشدید . ممنون میشم جواب بدید 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود 
2706