2737
2739

😶😶شاید اصلا دلش نخواد ازدواج کنه واقعا حق تصمیم برا زندگی خودشم نداره طفلک

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
تو چند سالته  چرا باید ازدواج کنه

چرا داره مگه😃 خب میخوادازدواج کنه 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مث آبجی من کلی خاستگار داره ولی نمیخاد ازدواج کنه خستم کردهههههههههههههههههههههههه

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2728
خیلی کارتون زشته. چیکار بشما داره که دلت بخواد یانخواد؟مگه به دل شماس؟؟ منم ۲۹ سالمه.بابام خیلی دل ...

خودشم دلش میخواد 😊 دیگه حالا دعوا نداریم که . یکی دوست داره ازدواج کنه یکی نه

من از ۲۳ سالگی خاهرم خدارو التماس میکردم خاهرم شوهر کنه کلی صلوات نذر کردم ولی هرچیزی زمانی داره اصرار به چیزی نکنین خاهر من نهایتا تو سن ۳۴ سالگی ازدواج کرد با همونی که میخاست الان.بی نهایت خوشبخته وقتی به گذشته و خاستکاراش فکر میکنم میبینم خوب شد به همشون حواب منفی داد چون اگه به اونا رفته بود تا اللن طلاق گدفته بود

خب خودت بگو ديگه چرا از اون بپرسيم

خب گذاشتم توتایپکش. الان ندارمش..توگوشیم

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2738
شاید خواهرش دلش نخواد 

شاید...خب دعای مجرب میخواست واسش. حتما میخواد دیگه... هرکی شرایطی داره...ایشالا ک یه پسرخوب نصیبش بشه

خودشم دلش میخواد 😊 دیگه حالا دعوا نداریم که . یکی دوست داره ازدواج کنه یکی نه

اره راست میگی😂😂

یاد خودم افتادم یه لحظه که بابام بازور خواستگار میاره قاتی کردم یه لحطه

ببخشید

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خوب میدونی راستش زیاد به این چیزی اعتقاد نداره ولی خوب باشه من اگر انجام بدم به جاش عیبی نداره؟

انشاالله که خدا قبول میکنه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
من از ۲۳ سالگی خاهرم خدارو التماس میکردم خاهرم شوهر کنه کلی صلوات نذر کردم ولی هرچیزی زمانی داره اصر ...

ممنونم. ولی خودشم دلش میخواد ازدواج کنه و یک بخت خوب گیرش بیاد . زمانش رو نمیدونم کیه ولی دیگه باید اتفاق خوبی بیوفته چون شدید احتیاج داریم به یک نقطه ی روشن در زندگی